• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Gorzów: Doszło do awarii wodociągu. Ulica Piłsudskiego zostanie zamknięta

22 czerwca 2023, 10:50, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
Przy ul. Piłsudskiego w Gorzowie doszło do poważnej awarii wodociągu. W związku z tym, w poniedziałek 26 czerwca rozpoczną się prace naprawcze. Na czas robót ul. Piłsudskiego na odcinku od ronda Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Walczaka zostanie zamknięta. To oznacza objazdy dla kierowców oraz autobusów MZK.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie poinformowało, że przy ul. Piłsudskiego na wysokości sklepi Netto doszło do awarii sieci wodociągowej. Prace przy naprawie usterki rozpoczną się w godzinach porannych w poniedziałek 26 czerwca.

Na czas robót ul. Piłsudskiego będzie nieprzejezdna - zostanie zamknięta na odcinku od ronda Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Walczaka. Możliwy będzie dojazd do bocznych ulic i posesji.

To oznacza objazdy dla kierowców oraz autobusów MZK. W celu dojazdu do ronda Piłsudskiego, kierowcy będą zmuszeni do poruszania się ul. Walczaka do ronda Ofiar Katynia, a następnie al. Ruchu Młodzieży Niezależnej. Od ronda Piłsudskiego w stronę centrum miasta kierowcy pojadą tą samą trasą.

Jak długo potrwają prace? Na ten moment PWiK nie jest w stanie wskazać konkretnego terminu. - Przywrócenie ruchu zależne jest od czasu zakończenia prac – czytamy w komunikacie PWiK.

To nie pierwszy raz, kiedy przy ul. Piłsudskiego doszło do tak poważnej awarii wodociągu. Pod koniec stycznia 2023 roku pękła rura o średnicy 60 cm, dlatego też doszło do wycieku wody na ulicy. Wówczas na czas prac również trzeba było zamknąć drogę.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości