• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Zbierają na nowy samochód. Chcą dalej pomagać porzuconym zwierzętom

15 czerwca 2023, 08:26, Paulina Woźny
Źródło: Anaconda - Fundacja Obrony Praw Zwierząt
Fundacja Obrony Praw Zwierząt Anaconda w Gorzowie została bez samochodu. Wolontariusze potrzebują waszej pomocy. - Żebyśmy dalej mogli działać, potrzebujemy sprawnego samochodu. Liczy się każdy grosz - czytamy w apelu udostępnionym na facebookowym profilu fundacji.

Auto jest im niezbędne do przewozu zwierząt. Jeżdżą i zabierają zwierzęta z ulicy, schorowane, przerażone, porzucone w lasach, wyrzucone w śmieciach. Pomagają zwierzętom, które w większości przypadków nie przeżyłyby bez ich opieki.

Wolontariusze z Anacondy nie mogą nawet pojechać do lecznicy weterynaryjnej, muszą korzystać z usług firm zewnętrznych. Jak sami mówią, trzy prywatne auta wolontariuszy, ostatnio uległy awariom i fundacja nie ma już żadnych możliwości szybkiego poruszania się, a możliwości są ogromne. Liczy się więc każdy grosz.

- Żebyśmy dalej mogli działać, potrzebujemy sprawnego samochodu. Tylko to pozwoli nam dalej ratować zwierzęta w potrzebie - piszą wolontariusze z Fundacji Anaconda.

Zbiórka na nowy "anacondowóz" ruszyła w poniedziałek 12 czerwca. Do zebrania jest kwota 17 tysięcy złotych. Przez 3 dni zbiórkę wsparły 44 osoby, przy czym na koncie jest już 10% całkowitej kwoty. Jeszcze sporo brakuje. Pamiętajcie – liczy się każda złotówka! My już wspomogliśmy. A Wy?

Czym zajmuje się Fundacja Anaconda?

Fundacja Anaconda składa się z wolontariuszy. Od sierpnia 2011 roku działają na terenie Gorzowa Wlkp. i okolic. Ratują zwierzęta zaniedbane, maltretowane, porzucone, chore. Pomagają bezdomnym kotom i psom znaleźć nowy, bezpieczny dom. Zajmują się również edukacją społeczeństwa, jak prawidłowo opiekować się zwierzętami. Organizują różnego rodzaju spotkania, eventy i zbiórki, aby móc pomagać jak największej liczbie podopiecznych.

Jeżeli chcesz wspomóc Anacondę, wpłaty można dokonać pod tym linkiem: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/nowyanacondowoz?fbclid=IwAR35YHP-XE30O7FAgQGFuvnLIILoSvm_nezO-bKEia1Asa6aANxT9iP5RLE

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości