Wiadomości

„Ani jednej więcej". Tak wyglądał protest w Gorzowie [zdjęcia]

14 czerwca 2023, 19:45, Marcin Kluwak
Po śmierci ciężarnej Doroty, w środę 14 czerwca w całej Polsce odbyły się protesty. Również w Gorzowie, o godzinie 18:00 na Starym Rynku przed fontanną Pauckscha zorganizowana została manifestacja pod hasłem „Ani jednej więcej”.

Około 100 osób brało udział w proteście „Ani jednej więcej”, który został zorganizowany przez Ogólnopolski Strajk Kobiet Gorzów Wlkp. i Akcję Demokracja Gorzów.

- Nie robimy tego tylko po to, by uczcić kolejną ofiarę obecnej, wrogiej kobietom władzy! Organizujemy protest, byśmy my mieszkańcy Gorzowa i wszyscy mieszkańcy okolicznych wsi, miast i miasteczek, wypracowali twarde rozwiązania, które należy wdrożyć by hasło „Ani jednej więcej'' stało się nie hasłem rzeczywistością - mówili organizatorzy spotkania.

Fotoreportaż


Marcin Kluwak

Marcin Kluwak

marcin.kluwak@gorzowianin.com

Podziel się

Komentarze

Elvis
Zobacz, jak wygląda Gorzów teraz – kamera na żywo

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości