• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23
Wiadomości

Kierowca volkswagena potrącił rowerzystkę

18 maja 2023, 09:45, Marcin Kluwak
fot. Marcin Kluwak
W czwartkowy poranek kierujący samochodem osobowym marki volkswagen potrącił rowerzystkę na oznakowanym przejeździe rowerowym na rondzie Niepodległości w Gorzowie. Kobieta została zabrana na badania do szpitala.

W czwartek 18 maja po godz. 9 rano dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na rondzie Niepodległości. Na miejsce został wysłany policyjny patrol oraz karetka pogotowia.

Na rondzie Niepodległości doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego volkswagenem. - Mężczyzna kierujący volkswagenem potrącił kobietę na rowerze, która znajdowała się na oznakowanym przejeździe rowerowym. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala na badania – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Od obrażeń jakie odniosła rowerzystka będzie zależało to czy kierowca volkswagena zostanie ukarany mandatem czy też policjanci skierują wniosek o ukaranie do sądu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości