• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 16 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar na bazarze w Kostrzynie. Płonęły kontenery z papierosami i odzieżą

2 maja 2023, 20:58, Marcin Kluwak
źródło: PSP w Gorzowie
Kilkanaście minut po godzinie 17 do gorzowskiej straży pożarnej wpłynęło zgłoszenie o pożarze dziesięciu boksów znajdujących się na bazarze przy ulicy Granicznej w Kostrzynie nad Odrą. Z tego względu do akcji gaśniczej zadysponowano aż 8 zastępów PSP i OSP.

Zgłaszający, który zadzwonił pod numer 112 we wtorkowe popołudnie, twierdził, że pali się aż 10 boksów zlokalizowanych na przygranicznym bazarze w Kostrzynie nad Odrą. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów okazało się, że faktycznie, ogniem objęte są kontenery, ale tylko trzy. 

- Na miejscu okazało się, że ogień objął jedynie trzy kontenery - dwa z wyrobami tytoniowymi i jeden kontener z odzieżą. Teraz na miejscu pracuje jeden zastęp, trwa dogaszanie. Nie ma osób poszkodowanych - powiedział brygadier Bartłomiej Mądry z Komendy Miejskiej PSP w Gorzowie Wielkopolskim.

Akcja strażaków na przygranicznym bazarze zakończyła się tuż przed godziną 20.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości