• Dziś 11°/2°
  • Jutro 11°/0°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 9 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Poważna awaria sieci Multimedia w Gorzowie. Do kiedy nie będzie internetu?

21 kwietnia 2023, 20:07, Marcin Kluwak
fot. archiwum
Poważny problem z internetem w sieci Multimedia Polska w Gorzowie. Mieszkańcy kilku osiedli w Gorzowie w piątkowe popołudnie zgłaszają awarię w jeden z największych sieci telekomunikacyjnej w mieście.

Co się dzieje z internetem? - Nie mam dostępu do sieci, to nie działa mi też telewizja w Multimedia Polska - pisze w wiadomości do redakcji portalu gorzowianin.com, jeden z naszych czytelników.

Problemy z internetem w Gorzowie i nie tylko zaczęły się w piątkowe popołudnie, po godzinie 15. Jak dowiedzieliśmy się na infolinii, jest to poważna awaria nie tylko w Gorzowie, ale też w wielu innych miastach w Polsce i jej usuwanie pierwotnie miało potrwać do godziny 20:00. Nasi czytelnicy informują, że z ostatnich informacji uzyskanych z BOA Multimedia wynika, że przerwa w dostępie do usług może być dłuższa. Internetu w sieci Multimedia Polska ma nie być do soboty, do godziny 12:00

Także w serwisie DownDetector, który raportuje awarie w sieciach komórkowych i teleinformatycznych wyraźnie widać, że ilość zgłoszeń awarii w sieci Multimedia Polska zaczęła lawinowo rosnąć po godzinie 15:30. Oprócz Gorzowa na liście są takie miasta jak Poznań, Gdynia, Wrocław, Kraków, Warszawa i Olsztyn.

- Dramat z tymi Multimediami. Korzystałem wcześniej z innych dostawców i nigdy nie było takich długich przerw w dostępie do neta. Jak tylko będzie tylko koniec umowy, to rezygnuje - pisze w wiadomości do naszej redakcji jeden z naszych czytelników.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości