• -1 10°/1°
  • Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Od poniedziałku zamknięta ulica Kosynierów. Tylko na krótkim odcinku

20 kwietnia 2023, 18:12, Marcin Kluwak
Ważna informacja dla tych, którzy poruszają się po Gorzowie komunikacją miejską. W poniedziałek od godziny 4:45 aż do odwołania z powodu zamknięty będzie niewielki, ponad 100-mtrowy odcinek ulicy Kosynierów Gdyńskich.

Rozpoczyna się długo oczekiwany remont ulicy Kosynierów Gdyńskich. Gorzowski magistrat poinformował, że w poniedziałek zostanie zamknięty odcinek od ronda Kosynierów Gdyńskich do ulicy 30 stycznia. Jak wynika z informacji, na początek zamknięty ma być jedynie 100-metrowy odcinek pasa ruchu w kierunku śródmieścia.

Remont ulicy Kosynierów Gdyńskich. Jaką trasą pojadą autobusy?

Od 24 kwietnia 2023 r. (poniedziałek) od godziny 4:45 do odwołania z powodu zamknięcia dla ruchu ulicy Kosynierów Gdyńskich na odcinku od ul. 30 Stycznia do ronda Kosynierów Gdyńskich zostaną zmienione trasy linii autobusowych nr 100, 101, 104, 111, 124, 134, 136 i 511 w kierunku śródmieścia, które od skrzyżowania ulic Kosynierów Gdyńskich i E. Borowskiego pojadą ulicami: E. Borowskiego, Armii Polskiej, Wł. Łokietka i od ronda Kosynierów Gdyńskich powrócą na stałe trasy. Nocna linia autobusowa nr 510 od skrzyżowania ulic E. Borowskiego i Armii Polskiej pojedzie ulicami: Armii Polskiej, Wł. Łokietka i od ronda Kosynierów Gdyńskich powróci na stałą trasę.  

Na czas objazdu zawieszony zostanie przystanek Rondo Kosynierów Gdyńskich oraz zostanie uruchomiony przystanek tymczasowy przy ul. Armii Polskiej na odcinku pomiędzy ulicami 30 Stycznia i Wł. Łokietka w rejonie posesji nr 14 i 15. Trasy jazdy w kierunkach powrotnych pozostają bez zmian.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości