• Dziś 18°/8°
  • Jutro 20°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 6
Wiadomości

Kasia Kowalska wystąpi w Gorzowie. Koncert na początku marca

16 lutego 2023, 13:46, mk
Foto: Justyna Dziekanowska, źródło: Adria-Art
To nie lada gratka dla fanów tej artystki, ale też miłośników muzyki lat 90. Dziś takiej muzyki już się nie nagrywa, więc tym bardziej warto odwiedzić gorzowską filharmonię i posłuchać niezapomnianych przebojów wykonaniu Kasi Kowalskiej.

Ten niesamowity koncert odbędzie się już 3 marca o godzinie 19:00 w Filharmonii Gorzowskiej. Bilety na koncert Kasi Kowalskiej w Gorzowie Wielkopolskim można kupić w systemie kup bilecik: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/87182/Gorz%C3%B3w+Wielkopolski/Kasia+Kowalska/?utm_source=pp&utm_medium=307

Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity!  Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.


Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach. 
 
Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.
 
Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości