• Dziś 23°/13°
  • Jutro 27°/17°
  • Pojutrze 27°/15°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Trwają poszukiwania 36-letniego Marka

22 lutego 2023, 21:39, red
fot. Lubuska policja
Policjanci z Gorzowa wspólnie ze strażą pożarną prowadzą na terenie Gralewa poszukiwania 36-letniego Marka. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę 22 lutego w Janczewie.

W środę 22 lutego o godz. 21.03 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pomocy policji w poszukiwaniach w miejscowości Gralewo i okolicach. Na miejsce zostało wysłanych łącznie 9 zastępów straży pożarnej.

Policjanci wspólnie ze strażakami szukają 36-letniego Marka B. Mężczyzna ostatni raz był widziany w środę w Janczewie. Bliscy nie mają z nim kontaktu. Dlatego też każdy, kto ma jakiekolwiek informacje o miejscu jego przebywania proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu 112.

Marek B. ma 36 lat, około 180cm wzrostu. Ubrany był prawdopodobnie w granatową kurtkę z futerkiem, jeansy, ciemne buty za kostkę.

AKTUALIZACJA

godz. 22.45 - Informujemy, że dzisiejsze poszukiwania zostały zakończone odnalezieniem osób. Mieliśmy aż 3 zaginięcia, w których policjanci zostali wezwani do służby w trybie alarmowym. Dzięki pracy wielu funkcjonariuszy, poszukiwania udało się zakończyć sukcesem - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości