• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Kolejny wieczór, kolejne zdarzenie. I znów na Jancarza/Sikorskiego [zdjęcia]

8 listopada 2022, 18:43
foto; Damian Pyta
Tego można było się spodziewać. Nieczynna sygnalizacja świetlna po wczorajszej kolizji i mamy kolejne zdarzenie drogowe w tym samym miejscu.

Po poniedziałkowej kolizji z sygnalizatorem, o której pisaliśmy w artykule pt.: Roztrzaskali volkswagena o sygnalizator. Kierowca i pasażer uciekli na skrzyżowaniu Jancarza i Sikorskiego nie działała sygnalizacja świetlna. I być może to było przyczyną zdarzenia, do jakiego doszło kilkanaście minut po godzinie 18:00 na tym samym skrzyżowaniu. 

Tym razem zderzyły się ze sobą dwa pojazdy - osobowa toyota z firmy świadczącej usługi przewozowe "na aplikacje" oraz kierujący peugeotem. Jak wynika z uszkodzeń pojazdów, najbardziej prawdopodobne jest to, że kierujący toyotą jechał od strony PKS-u ulicą Jancarza w lewo, w kierunku alei 11 listopada, natomiast kierujący peugeotem jechał od alei 11 listopada w kierunku centrum miasta.  

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Na szczęście w tym zdarzeniu nic nikomu się nie stało i karetki odjechały chwilę po przyjeździe.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości