Wiadomości

Kolejny wieczór, kolejne zdarzenie. I znów na Jancarza/Sikorskiego [zdjęcia]

8 listopada 2022, 18:43
foto; Damian Pyta
Tego można było się spodziewać. Nieczynna sygnalizacja świetlna po wczorajszej kolizji i mamy kolejne zdarzenie drogowe w tym samym miejscu.

Po poniedziałkowej kolizji z sygnalizatorem, o której pisaliśmy w artykule pt.: Roztrzaskali volkswagena o sygnalizator. Kierowca i pasażer uciekli na skrzyżowaniu Jancarza i Sikorskiego nie działała sygnalizacja świetlna. I być może to było przyczyną zdarzenia, do jakiego doszło kilkanaście minut po godzinie 18:00 na tym samym skrzyżowaniu. 

Tym razem zderzyły się ze sobą dwa pojazdy - osobowa toyota z firmy świadczącej usługi przewozowe "na aplikacje" oraz kierujący peugeotem. Jak wynika z uszkodzeń pojazdów, najbardziej prawdopodobne jest to, że kierujący toyotą jechał od strony PKS-u ulicą Jancarza w lewo, w kierunku alei 11 listopada, natomiast kierujący peugeotem jechał od alei 11 listopada w kierunku centrum miasta.  

Na miejsce zadysponowano dwa zastępy PSP oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Na szczęście w tym zdarzeniu nic nikomu się nie stało i karetki odjechały chwilę po przyjeździe.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości