• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/13°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11
Wiadomości

W Gorzowie otworzy się w końcu Carrefour

28 października 2022, 13:29
fot. Anna Kluwak
W grudniu w centrum handlowym Nova Park zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie market Carrefour. Otwarcie zaplanowano na środę 14 grudnia.

Zanim zatankujesz, sprawdź ceny paliw w Gorzowie.

Supermarkety spożywcze, które działały do tej pory w centrum handlowym Nova Park nie miały szczęścia. Najpierw na parterze galerii handlowej mieścił się Piotr i Paweł, później jego miejsce zajął SPAR. Ten ostatni został zamknięty 31 sierpnia 2022 roku, ponieważ sklep przynosił straty. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Z Nova Park znika SPAR. Co powstanie w jego miejscu?".

Coś Cię wkurza? Widzisz coś niepokojącego? Daj nam znać! Napisz do nas na WhatsApp-ie lub Messengerze.

Wiadomo było, że miejsce na pewno nie będzie długo stało puste, a właściciel Nova Parku będzie chciał ściągnąć do centrum handlowego nowego operatora sieci spożywczej. - W tym momencie prowadzimy rozmowy z markami, które są zainteresowane obecnością w Nova Park, jednak ze względu na tajemnicę handlową oraz stopień zaawansowania negocjacji biznesowych nie możemy obecnie udzielić żadnych informacji - mówił w sierpniu Maciej Tatała, dyrektor Nova Park.

Już wiemy, jaki sklep otworzy się w Nova Parku. Będzie to pierwszy w Gorzowie market sieci Carrefour. Do tej pory w naszym mieście otwierały się jedynie sklepy Carrefour Express, które mają podobną powierzchnię do sklepów Żabka. Natomiast market Carrefour w Nova Park powierzchnię ponad 1100 m.kw.

Wielkie otwarcie Carrefoura w Nova Park zaplanowano na środę 14 grudnia. Póki co, szczegóły na temat otwarcia nie są znane.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości