Wiadomości

W Gorzowie otworzy się w końcu Carrefour

28 października 2022, 13:29
fot. Anna Kluwak
W grudniu w centrum handlowym Nova Park zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie market Carrefour. Otwarcie zaplanowano na środę 14 grudnia.

Supermarkety spożywcze, które działały do tej pory w centrum handlowym Nova Park nie miały szczęścia. Najpierw na parterze galerii handlowej mieścił się Piotr i Paweł, później jego miejsce zajął SPAR. Ten ostatni został zamknięty 31 sierpnia 2022 roku, ponieważ sklep przynosił straty. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "Z Nova Park znika SPAR. Co powstanie w jego miejscu?".

Wiadomo było, że miejsce na pewno nie będzie długo stało puste, a właściciel Nova Parku będzie chciał ściągnąć do centrum handlowego nowego operatora sieci spożywczej. - W tym momencie prowadzimy rozmowy z markami, które są zainteresowane obecnością w Nova Park, jednak ze względu na tajemnicę handlową oraz stopień zaawansowania negocjacji biznesowych nie możemy obecnie udzielić żadnych informacji - mówił w sierpniu Maciej Tatała, dyrektor Nova Park.

Już wiemy, jaki sklep otworzy się w Nova Parku. Będzie to pierwszy w Gorzowie market sieci Carrefour. Do tej pory w naszym mieście otwierały się jedynie sklepy Carrefour Express, które mają podobną powierzchnię do sklepów Żabka. Natomiast market Carrefour w Nova Park powierzchnię ponad 1100 m.kw.

Wielkie otwarcie Carrefoura w Nova Park zaplanowano na środę 14 grudnia. Póki co, szczegóły na temat otwarcia nie są znane.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości