Wiadomości

Miasto pod wodą. Aktualne informacje z dróg

8 września 2022, 16:38
Służby w mieście jeszcze nie uporały się ze sporą ilością wody zalegającą na ulicach. Wciąż nieprzejezdna jest ulica Warszawska. Trwają prace przy rondzie Santockim.

Nie można podać konkretnej daty, kiedy w pełni przejezdne będą wszystkie ulice w Gorzowie i okolicach. Służby miejskie oraz straż pożarna pracują nieustannie przy przepompowywaniu wody i udrażnianie studzienek kanalizacyjnych. Najgorsza sytuacja panuje w okolicach ulicy Warszawskiej. 

Aktualne informacje drogowego na podstawie komunikatu służb miejskich:

- Nieprzejezdna pozostaje ulica Warszawska; od ronda Santockiego do Santoka, z powodu jej zalania na wysokości „Cegielnia Park”. Wyznaczono objazd ulicami Podmiejską, Pomorską i dalej przez Wawrów na Santok. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule pt.: 1,5 metra wody na Warszawskiej. Samochody zalane wodą po sam dach

- Dla udrożnienia ruch na rondzie Sybiraków i Santockim wyłączono sygnalizację świetlną.

- Na Trasie Nadwarciańskiej, przed rondem Santockim, ruch został zawężony z trzech do dwóch pasów. Ma to związek z obsunięciem się skarpy tuż przy wyjeździe z Trasy Nadwarciańskiej na rondo Santockie. Więcej tutaj: Zarwana skarpa przy rondzie Santockim

- Ze względu na korki (około godziny 15.00 na ulicy Podmiejskiej miał prawie 2 km) przejazd przez Wartę jest zalecany mostem Staromiejskim i drogą ekspresową S3.

- Kierowcy pojazdów, których tablice rejestracyjne utopiły się, mogą sprawdzić, czy zostały znalezione, na fanpage Komendy Miejskiej Policji przy ulicy Wyszyńskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości