• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 52 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Pijany kierowca BMW uderzył w mur budynku [zdjęcia]

15 sierpnia 2022, 19:24
fot. Wypadki Gorzów
W poniedziałkowy wieczór doszło do niebezpiecznego wypadku przy ul. Warszawskiej. Kierujący samochodem BMW wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie następnie uderzył w mur budynku. Po drodze zahaczył jeszcze o pieszego idącego chodnikiem. Jak się okazało, kierowca BMW był pijany, miał w swoim organizmie 2,6 promila alkoholu.

W poniedziałek 15 sierpnia przed godz. 19 doszło do niebezpiecznego wypadku przy ul. Warszawskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Szpitalną. Kierujący samochodem marki BMW wpadł w poślizg i uderzył w mur budynku. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna kierujący BMW jechał ul. Warszawską od centrum w kierunku ronda Santockiego, w pewnym momencie wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie skosił znak przejście dla pieszych. Następnie uderzył w mur budynku wskutek czego auto zostało obrócone i zahaczyło o pieszego, który szedł chodnikiem.

Na szczęście pieszy nie doznał poważnych obrażeń, jednak trafił pod opiekę pogotowia. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Okazało się, że kierowca BMW jest pijany. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2,6 promila alkoholu.

- 44-letni kierujący samochodem osobowym marki BMW był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 2,6 promila alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia. Jak tylko wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Natomiast pieszy, który został poszkodowany w tym zdarzeniu został zabrany do szpitala - mówi Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Niestety to kolejny pijany kierowca, który doprowadził w poniedziałek do wypadku. Wcześniej pijany kierowca volkswagena uderzył w drzewo przy ul. Walczaka. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Gorzów: Pijany kierowca volkswagena uderzył w drzewo”.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

1/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

2/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

2/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

3/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

3/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

4/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

4/4 Kierujący BMW uderzył w mur budynku na Warszawskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości