• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Prace modernizacyjne na stacji pomp Górczyn. Będą problemy z wodą

13 lipca 2022, 11:58
fot. Marcin Kluwak
W czwartek 14 lipca późnym wieczorem Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie rozpocznie prace modernizacyjne na stacji pomp Górczyn. W związku z tym od godz. 22 w czwartek do godz. 6 rano w piątek 15 lipca mieszkańcy części Gorzowa oraz Wawrowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek nie będą mieć wody w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gorzowie informuje, że w czwartek 14 lipca późnym wieczorem przystąpi do prac modernizacyjnych na stacji pomp Górczyn. W związku z tym na czas prac, które będą prowadzone od godz. 22 w czwartek do godz. 6 rano w piątek 15 lipca nastąpi przerwa w dostawie wody lub będą zakłócenia w dostawie wody do budynków zasilanych ze stacji pomp Górczyn.

Problemy z wodą będą mieć mieszkańcy os. Górczyn, Manhattan i os. Dolinki w Gorzowie, a także mieszkańcy Wawrowa, Wojcieszyc, Czechowa, Janczewa, Różanek, Gralewa i Górek. - Przepraszamy odbiorców za niedogodności – podkreśla PWiK.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości