Wiadomości

Gorzów: Palił się maszt kominowy spalarni na terenie szpitala

2 lipca 2022, 10:18
fot. czytelnik Daniel
W piątkowy wieczór doszło do niecodziennego pożaru na terenie szpitala przy ul. Dekerta w Gorzowie. Palił się masz kominowy spalarni odpadów medycznych. Ogień na maszcie było widać z różnych części osiedla Górczyn i Manhattan. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

W piątek 1 lipca o godz. 23.31 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze na terenie Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Okazało się, że doszło do pożaru masztu kominowego spalarni odpadów medycznych, która znajduje się na tyłach szpitala przy Dekerta od strony ul. Czartoryskiego. - Doszło do pożaru masztu kominowego. Sytuacja została szybko opanowana, a ogień ugaszony – mówi dyżurny WSKR.

Zwróciliśmy się z prośbą o komentarz do gorzowskiego szpitala. - Trwa ustalanie przyczyn pożaru. Nie wykluczamy, że mogło to być spowodowane wcześniejszą burzą. Analizujemy to – mówi Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Ogień na maszcie był widziany z różnych części osiedla Górczyn i Manhattan. Zdjęcie płonącego komina otrzymaliśmy na facebookowym profilu gorzowianin.com od czytelnika Daniela.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości