• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Wraca Święto Pieczonego Kurczaka! Wystąpi Cleo i C-Bool

30 czerwca 2022, 16:50
fot. facebook.com/Moja-Gmina-Deszczno
W pierwszą sobotę września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa wraca największa impreza w gminie Deszczno, czyli Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września na placu kurczakowym w Maszewie.

- Już od dłuższego czasu mieszkańcy naszej gminy dopytywali się co z imprezą. Dlatego mamy dla nich bardzo dobrą wiadomość. Wszystko wraca do normalności i spotykamy się w sobotę 3 września na Święcie Pieczonego Kurczaka na placu w Maszewie. Będziemy się starali, aby impreza była jak najbardziej udana. Nie zabraknie stoisk, wesołego miasteczka, dmuchańców, konkursów oraz koncertów. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo, wystąpi również C-Bool oraz zespół Stage Fever – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Paweł Tymszan, wójt gminy Deszczno.

Cleo to polska piosenkarka i autorka tekstów, której kariera nabrała tempa w 2013 roku, kiedy rozpoczęła współpracę z Donatanem i wydała album studyjny Hiper/Chimera. Z pierwszą płytą dotarła na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Za sprzedaż swoich albumów i singli otrzymała jedną diamentową płytę, trzy potrójnie platynowe, cztery platynowe i jedną złotą. Wśród jej najpopularniejszych piosenek jest m.in. "My Słowianie", "Za krokiem krok", "Dom", "Łowcy gwiazd".

C-Bool to polski dj i producent muzyczny, który podbił scenę klubową takich utworami jak "Body & Soul", "Wonderland", "Never go away", "DJ Is Your Second Name", "Magic Symphony". Z kolei Stage Fever to zespół coverowy, który gra covery najpopularniejszych piosenek disco, funk czy polskich klasyków.

Gmina Deszczno czeka na zgłoszenia chętnych firm, które chciałyby wydzierżawić miejsce pod swoje stoisko podczas imprezy. Jak podkreśla wójt Tymszan, mile widziane zgłoszenia z "kurczakiem z rożna". Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z Urzędem Gminy Deszczno.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości