• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 27 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Wypadek na S3. Kierujący mazdą uderzył w ciężarówkę [zdjęcia]

16 czerwca 2022, 09:33
fot. OSP Santocko
W czwartkowy poranek na 67 km trasy S3 w kierunku Szczecina doszło do wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki mazda uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku trzy osoby zostały poszkodowane.

W czwartek 16 czerwca o godz. 6.06 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na drodze ekspresowej S3. Do zdarzenia doszło na 67 km na pasie w kierunku Szczecina na wysokości miejscowości Jastrzębiec. Na miejsce zostało wysłanych 5 zastępów straży pożarnej, w tym 2 zastępy z JRG Gorzów i OSP Santocko oraz 2 zastępy z JRG Myślibórz, a także policja i dwie karetki pogotowia.

Jak się okazało, doszło tam do zderzenia samochodu osobowego marki mazda i pojazdu ciężarowego. Kierujący mazdą z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył ciężarówki. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne.

Droga w miejscu zdarzenia przez 1,5 h była zablokowana. O godz. 7.30 służby odblokowały jeden pas ruchu – obecnie ruch odbywa się lewym pasem szybkim. Utrudnienia mogą potrwaćjeszcze kilkadziesiąt minut. 

Z uwagi na duże natężenie ruchu, trasa S3 cały czas się korkuje. Obecnie korek na pasie w kierunku Szczecina rozpoczyna się na wysokości MOPu Marwice.

AKTUALIZACJA

godz. 12.20 - Droga w kierunku Szczecina została całkowicie odblokowana.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

1/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

2/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

2/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

3/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

3/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

4/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

4/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

5/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

5/5 Zderzenie mazdy i ciężarówki na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości