Wiadomości

Kierujący BMW wjechał w kościół

28 maja 2022, 07:36
fot. czytelnik Dominik
W sobotę w nocy doszło do wypadku przy ul. Poznańskiej w Gorzowie. Kierujący BMW zjechał na lewą stronę jezdni, przebił ogrodzenie, a następnie uderzył w kościół. Na miejsce została wysłana policja i straż pożarna.

W sobotę 28 maja o godz. 0.36 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Poznańskiej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika na facebookowym profilu gorzowianin.com. - BMW jechało od strony Deszczna, wyleciało z drogi, kasując ogrodzenie, tablicę i uderzyło w kościół - napisał czytelnik Dominik.

Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci. - Kierujący samochodem marki BMW uderzył w ogrodzenie, a następnie w mur kościoła. Według wstępnych ustaleń jedną z przyczyn wypadku była nadmierna prędkość. W samochodzie zastano dwie osoby, 23-letniego mężczyznę, który był zakleszczony oraz kobietę. W BMW miały jeszcze jechać dwie inne osoby, których nie zastano na miejscu zdarzenia. W samochodzie znaleziono narkotyki takie jak mefedron – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, 23-latek posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci będą sprawdzać czy to właśnie 23-latek kierował BMW. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, została mu pobrana krew do badań, aby sprawdzić czy był pod działaniem narkotyków lub alkoholu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości