• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Kierujący BMW wjechał w kościół

28 maja 2022, 07:36
fot. czytelnik Dominik
W sobotę w nocy doszło do wypadku przy ul. Poznańskiej w Gorzowie. Kierujący BMW zjechał na lewą stronę jezdni, przebił ogrodzenie, a następnie uderzył w kościół. Na miejsce została wysłana policja i straż pożarna.

W sobotę 28 maja o godz. 0.36 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Poznańskiej w Gorzowie. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej i policja. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnika na facebookowym profilu gorzowianin.com. - BMW jechało od strony Deszczna, wyleciało z drogi, kasując ogrodzenie, tablicę i uderzyło w kościół - napisał czytelnik Dominik.

Przez kilka godzin na miejscu pracowali policjanci. - Kierujący samochodem marki BMW uderzył w ogrodzenie, a następnie w mur kościoła. Według wstępnych ustaleń jedną z przyczyn wypadku była nadmierna prędkość. W samochodzie zastano dwie osoby, 23-letniego mężczyznę, który był zakleszczony oraz kobietę. W BMW miały jeszcze jechać dwie inne osoby, których nie zastano na miejscu zdarzenia. W samochodzie znaleziono narkotyki takie jak mefedron – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Jak się okazało, 23-latek posiadał aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci będą sprawdzać czy to właśnie 23-latek kierował BMW. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, została mu pobrana krew do badań, aby sprawdzić czy był pod działaniem narkotyków lub alkoholu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości