• Dziś 20°/12°
  • Jutro 24°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 26 Dobre powietrze. Możesz bez obaw wyjść na zewnątrz.
Wiadomości

Enej gwiazdą Kłodawskiej Majówki. To już w ten weekend!

17 maja 2022, 10:14
Zespół Enej zagości w Kłodawie. 21 maja o godzinie 21 na Błoniach wystąpi znany i lubiany zespół, który zaśpiewa między innymi takie przeboje jak: Symetryczno-liryczna, Skrzydlate Ręce, czy Tak smakuje życie. Koniecznie zarezerwujcie sobie sobotni wieczór!

Impreza na Kłodawskich Błoniach rozpocznie się w samo południe. Od godziny 12 na scenie występować będą najmłodsi - będą występy dziecięce w ramach Kłodawskich Słowików oraz Mini Playback Show przygotowany przez świetlice gminne. 

O godzinie 15 rozpocznie się blok kultury i tradycji lokalnej. Do 18 będziemy mogli słuchać i oglądać występów gminnych zespołów śpiewaczych, będzie też pokaz tańca zumba.

Prawdziwe atrakcje rozpoczną się wieczorem. Od 18 na scenie zagości Teatr Cygański TERNO, o 19:30 pojawi się Cezary Kuczyński z zespołem, a o 21 gwiazda tegorocznej Kłodawskiej Majówki - zespół Enej. Koncert potrwa po 23, a później na Kłodawskich Błoniach zabrzmi muzyka mechaniczna. Organizatorzy zapraszają na dyskotekę pod gwiazdami, która potrwa do 1 w nocy. 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości