Wiadomości

Rusza sprzedaż biletów na Grand Prix w Gorzowie

29 kwietnia 2022, 12:53
fot. Patryk Stachowiak
W sobotę 30 kwietnia rozpoczyna się walka o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. O trzeci tytuł najlepszego żużlowca powalczy Bartosz Zmarzlik. Jedna z rund Grand Prix odbędzie się w Gorzowie 25 czerwca .Właśnie rusza sprzedaż biletów na gorzowską rundę.

W sobotę 30 kwietnia startuje Grand Prix, czyli walka o tytuł indywidualnego mistrza świata na żużlu. Pierwsze zawody odbędą się w Gorican w Chorwacji. W tym roku tytułu indywidualnego mistrza świata na żużlu nie obroni Artiom Łaguta, który w 2021 roku pokonał Bartosza Zmarzlika. W stawce zabraknie również Emila Sajfutdinowa.

Jedna z rund Grand Prix odbędzie się również w Gorzowie w sobotę 25 czerwca. Jeżeli ktoś chce zobaczyć Bartosza Zmarzlika, jak walczy o tytuł mistrza świata, to od soboty 30 kwietnia może w ramach sprzedaży otwartej kupić bilety na gorzowską rundę.

Po ile są bilety? Na trybunę wysoką – 199 zł, karnetowicze 184 zł. Trybuna niska - 179 zł, karnetowicze 164 zł. Koszt biletów dla dzieci do 15 roku życia to 49 zł. Bilety w sektorach 24 i 25 to koszt 99 zł. Z kolei bilety VIP kosztują 499 zł. Bilety do kupienia w Sklepie Kibica przy Stadionie i na bilety.stalgorzow.pl

Wszystkie polskie rundy Grand Prix, czyli te, które odbędą się w Warszawie, Gorzowie, Wrocławiu i Toruniu będą transmitowane na antenie stacji TTV. Pozostałe turnieje zagraniczne będzie można obejrzeć tylko na platformie Player.

Aktualny terminarz Speedway Grand Prix 2022

30 kwietnia - Gorican (Chorwacja)

14 maja - Warszawa

28 maja - Praga (Czechy)

4 czerwca - Teterow (Niemcy)

25 czerwca - Gorzów

13 sierpnia - Cardiff (Walia)

27 sierpnia - Wrocław

10 września - Vojens (Dania)

17 września - Malilla (Szwecja)

1 października - Toruń

5 listopada - Oceania (Australia)


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości