Wiadomości

Kierująca hyundaiem potrąciła rowerzystę

13 kwietnia 2022, 10:01
fot. Bartek/Wypadki Gorzów
We wtorkowy wieczór doszło do potrącenia rowerzysty na oznakowanym przejeździe rowerowym przy ul. Myśliborskiej. Kobieta kierująca hyundaiem wyjeżdżając z parkingu nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła rowerzystę. Została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł.

- Wiecie co się stało we wtorek po godz. 19 przy Agata Meble? Stała karetka, a obok auta leżał rower - napisała do redakcji portalu gorzowianin.com czytelniczka Dorota. Okazało się, że wtorkowy wieczór 12 kwietnia przy ul. Myśliborskiej na wyjeździe ze sklepu meblowego Agata Meble doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Kobieta kierująca hyundaiem wyjeżdżając z parkingu sklepu meblowego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i potrąciła rowerzystę, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Potrącony rowerzysta został zabrany do szpitala na badania.

- Kierująca hyundaiem nie ustąpił pierwszeństwa i potrąciła rowerzystę. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1,5 tys. zł. Na szczęście potrącony rowerzysta nie odniósł poważnych obrażeń – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości