Wiadomości

Selgros w Gorzowie. Kiedy ruszy budowa hipermarketu?

2 grudnia 2022, 08:15
wizualizacja parku handlowego
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się, co z budową hipermarketu Selgros w Gorzowie, który ma być częścią parku handlowego Gorzów Power Center. Firma Selgros Cash&Carry zamierza ruszyć z pracami wiosną 2023 roku.

We wtorek 29 listopada portal gorzowianin.com informował o tym, co z budową parku handlowego Gorzów Power Center przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie. W nowoczesnym parku handlowym zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie Decathlon, szwedzki multimarket Jula czy sklep Biedronka. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "W Gorzowie powstanie Decathlon!".

Gorzów Power Center powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego niezależnie hipermarketu Selgros oraz stacji benzynowej. W związku z tym, że budowa hipermarketu Selgros będzie osobną inwestycją, czytelnicy portalu gorzowianin.com zaczęli się dopytwać czy prace budowlane nie są zagrożone i kiedy można spodziewać się otwarcia hipermarketu.

Selgros w Gorzowie. Kiedy ruszy budowa Gorzów Power Center i Selgrosa w Gorzowie?

Budowa parku handlowego Gorzów Power Center ruszy wiosną 2023 roku. Będzie to największe i jedyne tego typu centrum handlowe jakie powstanie w regionie, ponieważ będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2024 roku.

A jak wygląda sytuacja w przypadku hipermarketu Selgros? Inwestor nie zrezygnował z budowy i Selgros w Gorzowie powstanie. Pierwsze prace powinny rozpocząć się również wiosną 2023 roku. - Na działce przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie będziemy budować nowoczesne centrum zaopatrzenia Selgros Cash & Carry o powierzchni ok. 6 tys. m.kw. Miejsce, w którym zaopatrywać się będą osoby prowadzące działalność gospodarczą i klienci detaliczni – mówi Wojciech Klinger, specjalista ds. marketingu w firmie Selgros Cash&Carry.

Otwarcie pierwszego w Gorzowie hipermarketu Selgros zaplanowano również na wiosnę 2024 roku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości