Wiadomości

Selgros w Gorzowie. Kiedy ruszy budowa hipermarketu?

2 grudnia 2022, 08:15
wizualizacja parku handlowego
Czytelnicy portalu gorzowianin.com dopytują się, co z budową hipermarketu Selgros w Gorzowie, który ma być częścią parku handlowego Gorzów Power Center. Firma Selgros Cash&Carry zamierza ruszyć z pracami wiosną 2023 roku.

We wtorek 29 listopada portal gorzowianin.com informował o tym, co z budową parku handlowego Gorzów Power Center przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie. W nowoczesnym parku handlowym zostanie otwarty pierwszy w Gorzowie Decathlon, szwedzki multimarket Jula czy sklep Biedronka. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule "W Gorzowie powstanie Decathlon!".

Gorzów Power Center powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie realizowanego niezależnie hipermarketu Selgros oraz stacji benzynowej. W związku z tym, że budowa hipermarketu Selgros będzie osobną inwestycją, czytelnicy portalu gorzowianin.com zaczęli się dopytwać czy prace budowlane nie są zagrożone i kiedy można spodziewać się otwarcia hipermarketu.

Selgros w Gorzowie. Kiedy ruszy budowa Gorzów Power Center i Selgrosa w Gorzowie?

Budowa parku handlowego Gorzów Power Center ruszy wiosną 2023 roku. Będzie to największe i jedyne tego typu centrum handlowe jakie powstanie w regionie, ponieważ będzie mieściło się na powierzchni 80 tys. m.kw. oraz będzie oferowało 800 miejsc parkingowych. Otwarcie zaplanowano na wiosnę 2024 roku.

A jak wygląda sytuacja w przypadku hipermarketu Selgros? Inwestor nie zrezygnował z budowy i Selgros w Gorzowie powstanie. Pierwsze prace powinny rozpocząć się również wiosną 2023 roku. - Na działce przy ul. Walczaka i Jedwabniczej w Gorzowie będziemy budować nowoczesne centrum zaopatrzenia Selgros Cash & Carry o powierzchni ok. 6 tys. m.kw. Miejsce, w którym zaopatrywać się będą osoby prowadzące działalność gospodarczą i klienci detaliczni – mówi Wojciech Klinger, specjalista ds. marketingu w firmie Selgros Cash&Carry.

Otwarcie pierwszego w Gorzowie hipermarketu Selgros zaplanowano również na wiosnę 2024 roku.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości