Wiadomości

Wjechał w tył alfy romeo. Kierowca opla porzucił auto i uciekł pieszo

3 kwietnia 2022, 16:27
fot. czytelnik Marcin
W niedzielne popołudnie przy ul. Podmiejskiej tuż przed rondem Solidarności doszło do zderzenia opla corsy i alfy romeo. Kierujący oplem, tuż po tym jak uderzył w tył alfy romeo, porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Mężczyzna jest prawdopodobnie pod pod wpływem alkoholu.

W niedziele 3 kwietnia o godz. 15.57 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Podmiejskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Do zdarzenia doszło przy ul. Podmiejskiej tuż przed rondem Solidarności, na pasie od strony ronda Santockiego. Kierujący samochodem osobowym uderzył w tył alfy romeo. Prędkość opla raczej nie była przepisowa, ponieważ tył alfy romeo został całkowicie zniszczony, więc siła uderzenia musiała być spora.

Mężczyzna, który kierował oplem corsą, porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji kierujący był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci. Środkowy pas ul. Podmiejskiej pod górkę jest zablokowany.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości