• Dziś 25°/17°
  • Jutro 28°/18°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7
Wiadomości

Wjechał w tył alfy romeo. Kierowca opla porzucił auto i uciekł pieszo

3 kwietnia 2022, 16:27
fot. czytelnik Marcin
W niedzielne popołudnie przy ul. Podmiejskiej tuż przed rondem Solidarności doszło do zderzenia opla corsy i alfy romeo. Kierujący oplem, tuż po tym jak uderzył w tył alfy romeo, porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Mężczyzna jest prawdopodobnie pod pod wpływem alkoholu.

W niedziele 3 kwietnia o godz. 15.57 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym przy ul. Podmiejskiej. Na miejsce został wysłany jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Do zdarzenia doszło przy ul. Podmiejskiej tuż przed rondem Solidarności, na pasie od strony ronda Santockiego. Kierujący samochodem osobowym uderzył w tył alfy romeo. Prędkość opla raczej nie była przepisowa, ponieważ tył alfy romeo został całkowicie zniszczony, więc siła uderzenia musiała być spora.

Mężczyzna, który kierował oplem corsą, porzucił auto i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia. Według nieoficjalnych informacji kierujący był pod wpływem alkoholu. Na miejscu pracują policjanci. Środkowy pas ul. Podmiejskiej pod górkę jest zablokowany.

 


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości