• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 118 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Koło hotelu Gorzów powstaną „Apartamenty Czereśniowa”

7 lutego 2022, 10:54
fot. domybw.pl
W Gorzowie trwa prawdziwy boom, jeżeli chodzi o budowę nowych bloków. Deweloperzy budują praktycznie w całym mieście. Wśród jednej z nowych inwestycji są „Apartamenty Czereśniowa”, które zostaną wybudowane tuż obok hotelu Gorzów.

Deweloperzy biją rekordy rozpoczynanych inwestycji w całej Polsce. Również w Gorzowie można mówić o eksplozji nowych ofert deweloperskich. W ciągu ostatnich lat, nowe bloku rosną jak grzyby po deszczu i są budowane w praktycznie każdej części Gorzowa. Nową i zaskakującą inwestycją są „Apartamenty Czereśniowa”, które powstaną tuż obok hotelu Gorzów. Inwestorem jest firma DOMY BW Sp. z o.o. Dwa nowe bloki zostaną wybudowane na działce, która znajduje się dokładnie pomiędzy hotelem Gorzów, a halą sportową przy ul. Czereśniowej. Teren gdzie kiedyś znajdował się parking, od lat stał pusty i tylko zarastał.

Inwestor ruszy z pierwszymi pracami w marcu 2022 roku, chociaż co ciekawe – firma otrzymała pozwolenie na budowę inwestycji pod nazwą „Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną” jeszcze w kwietniu ubiegłego roku. Jednak decyzją inwestora, prace budowlane ruszą dopiero teraz. 

Na atrakcyjnej działce zostaną wybudowane dwa nowoczesne 4-piętrowe bloki z windami. W budynku „A” znajdzie się 28 mieszkań o powierzchni od 44 m.kw. do 69 m.kw., natomiast na parterze będą mieściły się lokale handlowo-usługowe. Z kolei w budynku "B" znajdzie się aż 35 mieszkań, również o powierzchni od 44 m.kw. do 69 m.kw. W obu budynkach zdecydowana większość lokali będzie miała powierzchnię ponad 60 m.kw. Co ciekawe, metraż mieszkań na poszczególnych piętrach będzie zróżnicowany. Ceny za 1 m.kw. mieszkania poznamy dopiero w kwietniu 2022 roku. 

W ramach inwestycji pod każdym z budynków zostanie również wybudowany garaż podziemny. Miejsca parkingowe znajdują się również przed blokami. Nowoczesne bloki będą w jasnych barwach - szarości i bieli z elementami drewna. Natomiast na dachach znajdzie się żywa zieleń. Inwestycja ma być gotowa wiosną 2024 roku. 

Deweloper DOMY BW Sp. z o.o. prowadzi swoją działalność od 2006 roku i zajmuje się budową budynków wielorodzinnych, a także budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. W okolicach Gorzowa, a dokładnie na Osiedlu Marzeń w Kłodawie wybudował 120 domów w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości