Wiadomości

Kto widział panią Halinę? Trwają poszukiwania zaginionej 82-latki

6 lutego 2022, 20:47
fot. archiwum prywatne rodziny
Policjanci z Gorzowa prowadzą intensywne poszukiwania 82-letniej Haliny Szymańskiej. Kobieta wyszła z domu w niedzielne popołudnie i nie wróciła. Ktokolwiek widział panią Halinę, proszony jest o kontakt z policją.

W niedzielne popołudnie 6 lutego dyżurny Komendy Miejskiej w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 82-letniej Haliny Szymańskiej. Mieszkanka Gorzowa wyszła z domu i do tej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzina nie wie, gdzie 82-latka może przebywać, dlatego prosi o pomoc. 

- Halina Szymańska wyszła z domu w niedzielę po południu i nie wiadomo gdzie może przebywać. Nad ustaleniem miejsca jej pobytu pracują gorzowscy policjanci, dla których został ogłoszony alarm – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mieszkanka Gorzowa ma 82 lata, 167 cm wzrostu. Sylwetka szczupła, włosy siwe, krótkie, spięte w kok. W dniu zaginięcia ubrana była w kurtkę jasną szarą do kolan, czapka kremowa, ciemne spodnie dresowe, ciemne obuwie sportowe.

- Ktokolwiek ma informacje o miejscu przebywania zaginionej proszony jest o kontakt  z policjantami pod numerem alarmowym 112 – apeluje Jaroszewicz.

AKTUALIZACJA

godz. 23.15 - Pani Halina została odnaleziona przez naszego czytelnika Karola, który wezwał na miejsce służby. Kobieta jest cała i zdrowa, nic się jej nie stało. Siedziała na jednej z ławek w centrum.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości