• Dziś 12°/2°
  • Jutro 11°/1°
  • Pojutrze 11°/4°
  • Jakość powietrza (CAQI): 54 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Zderzenie forda z jeleniem. Auto dachowało

6 lutego 2022, 18:45
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
W niedzielę w Nowinach Wielkich doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki ford zderzył się z przebiegającym przez jezdnię jeleniem. W wyniku zderzenia auto dachowało.

W niedzielę 6 stycznia o godz. 17.27 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Nowinach Wielkich. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że osoby ford dachował. Jak się okazało, kierujący fordem wcześniej zderzył się z przebiegającym przez jezdnię jeleniem. W wyniku zderzenia ze zwierzyną leśną, kierowca stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze, a następnie dachował.

Kierujący fordem na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń, został opatrzony na miejscu zdarzenia. Natomiast wypadku nie przeżyło zwierzę. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak się okazało, w zdarzeniu brał udział jeszcze drugi pojazd - volkswagen. W tym przypadku uszkodzony został tylko bok samochodu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości