Wiadomości

"Zimowy Narodowy" na lodowisku Słowianki w Gorzowie

15 stycznia 2022, 13:29
fot. facebook.com/csrslowianka
Jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek zawita do Gorzowa. 18 i 19 stycznia na lodowisku Słowianki pojawi się „Zimowy Narodowy”. Na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji.

„Zimowy Narodowy” goszczący od 7 lat na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Na swojej mapie ma aż 10 miejscowości, a jedną z nich jest właśnie Gorzów Wielkopolski.

Już we wtorek 18 stycznia i środę 19 stycznia atmosfera z „Zimowego Narodowego” przeniesie się na 1100 m.k. lodowiska Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego „Słowianka” w Gorzowie. Przez dwa dni, wszystkim odwiedzającym lodowisko „Zimowy Narodowy” oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Uczestnicy mogą liczyć na wyspecjalizowaną kadrę instruktorską - Ice & Fun w ramach trzech cykli tematycznych:

Poranki dla dzieci z PGE w godz. 10.15-11 oraz 11.15-12 - Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach. PGE jako sponsor Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego i Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego wie, że aktywność fizyczna wśród dzieci jest ważna nie tylko latem, lecz także zimą.

Dobra Drużyna PZU - trening łyżwiarski dla młodzieży w godz. 13-13.45 oraz 14-14.45 - Aktywność w ramach programu promującego ruch - “Dobra drużyna PZU”. Warsztaty przeznaczone dla młodzieży. Celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę aktywności fizycznej.

Disco Lodowisko z 4FUN.TV w godz. 16-16.45 - Popularna na Zimowym, lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji 4FUN.TV.

Bilety wstępu na lodowisko dostępne w kasach lodowiska będą zgodne z obowiązującym obecnie cennikiem – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są w cenie biletu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości