• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 109 Bardzo zła jakość powietrza! Zostań dziś w domu.
Wiadomości

Strażacy postawieni na nogi. Doszło do… awarii sieci ciepłowniczej

8 stycznia 2022, 13:47
fot. Marcin Kluwak
W sobotę straż pożarna z Gorzowa otrzymała zgłoszenie o pożarze w kamienicy przy ul. Teatralnej. Okazało się, że nie było żadnego pożaru, a doszło do awarii sieci ciepłowniczej i z kratek wentylacyjnych wydobywała się para wodna, a nie dym.

W sobotę 8 grudnia o godz. 12.47 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze w kamienicy przy ul. Teatralnej. Ze zgłoszenia wynikało, że z kratek wentylacyjnych pod oknami lokalu Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wydobywa się dym, który się nasila. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej.

- Kiedy strażacy dotarli na miejsce, okazało się, że nie ma żadnego pożaru. Doszło do awarii węzła ciepłowniczego, a z kratek wentylacyjnych wydobywała się para wodna, a nie dym – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. 

Strażacy zabezpieczyli miejsce, aż do przyjazdu pogotowia ciepłowniczego. Obecnie trwa ustalanie jak poważna jest to awaria.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości