• Dziś 27°/16°
  • Jutro 23°/12°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14
Wiadomości

Jak on to zrobił? Na rondzie Santockim przewrócił się…ciągnik

14 grudnia 2021, 13:57
foto: czytelnik Staszek
Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od naszego czytelnik. Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną 14 przy wjeździe na rondo Santockie w Gorzowie. Na miejscu jest już policja.

Kierowcy nic się nie stało, miejsce zdarzenia zabezpiecza partol policji. Wjazd na rondo Santockie od strony ulicy Podmiejskiej jest utrudniony. Na miejscu pracuje też jeden zastęp PSP. Neutralizowane są wycieki z pojazdu.

Służby o zdarzeniu poinformowała przypadkowa kobieta, która była świadkiem, jak traktor przewrócił się na bok. Jak wynikało z jej relacji "kierowca prawdopodobnie zahaczył o krawężnik"

- Do przewrócenia ciągnika rolniczego doszło wskutek błędu kierowcy. Mężczyzna prawdopodobnie nie dostosował prędkości i techniki jazdy w trakcie wjeżdżania na rondo. Kierowca zostanie ukarany mandatem karnym. Był trzeźwy - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

AKTUALIZACJA

 Na miejsce zdarzenia przyjechał drugi ciągnik, za chwilę pojazd będzie podnoszony, a miejsce zdarzenia będzie posprzątane. Z powodu tego zdarzenia na ulicy Podmiejskiej oraz na Pomorskiej - od ronda ofiar Katynia utworzyły się korki. Spory korek utworzył się też na Podmiejskiej, tuż przed rondem Solidarności jadąc od Wawrowa, a także na ulicy Warszawskiej. Tam samochody stoją prawie do ulicy Ptasiej. Służby pracują, aby przywrócić drożność obu pasów.

- Ciągnik jechał za szybko i przewrócił się wjeżdżając na rondo tuż przed moim autem. Kiedy ja zaczęłam hamować, w mój samochód uderzyła inna osobówka, która odjechała z miejsca zdarzenia - opowiada czytelniczka Katarzyna.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości