Wiadomości

Tragedia pod Gorzowem. Samochód przejechał leżącą na ulicy kobietę

15 października 2021, 10:35
fot. Anna Kluwak
W czwartkowy wieczór w Witnicy doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki honda przejechał leżącą na jezdni kobietę. 57-latka zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie i próbują wyjaśnić jak to się stało, że kobieta leżała na ulicy.

W czwartek 14 października o godz. 22.49 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Sikorskiego w Witnicy. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.
Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez samochód osobowy marki honda. Jednak okoliczności tego wypadku są wstrząsające.

- 57-letnia kobieta leżała na jezdni, wtedy wjechał w nią 23-latek kierujący hondą. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie i wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz jak to się stało, że kobieta leżała na drodze. Ciało 57-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Sekcja zwłok wykaże jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu kobiety oraz czy była pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Natomiast 23-latek kierujący hondą był trzeźwy, prawdopodobnie nie zauważył kobiety leżącej na ziemi.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości