Wiadomości

Tragedia pod Gorzowem. Samochód przejechał leżącą na ulicy kobietę

15 października 2021, 10:35
fot. Anna Kluwak
W czwartkowy wieczór w Witnicy doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki honda przejechał leżącą na jezdni kobietę. 57-latka zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie i próbują wyjaśnić jak to się stało, że kobieta leżała na ulicy.

W czwartek 14 października o godz. 22.49 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie otrzymał zgłoszenie o wypadku przy ul. Sikorskiego w Witnicy. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.
Kiedy służby dotarły na miejsce, okazało się, że doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez samochód osobowy marki honda. Jednak okoliczności tego wypadku są wstrząsające.

- 57-letnia kobieta leżała na jezdni, wtedy wjechał w nią 23-latek kierujący hondą. Niestety życia kobiety nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie i wyjaśniają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia oraz jak to się stało, że kobieta leżała na drodze. Ciało 57-latki zostało zabezpieczone do sekcji zwłok – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Sekcja zwłok wykaże jaka była bezpośrednia przyczyna zgonu kobiety oraz czy była pod działaniem alkoholu lub środków odurzających. Natomiast 23-latek kierujący hondą był trzeźwy, prawdopodobnie nie zauważył kobiety leżącej na ziemi.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości