• Dziś 10°/5°
  • Jutro /7°
  • Pojutrze 11°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

15-latek na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę

1 października 2021, 17:37
fot. czytelnik Dawid
W piątkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego zdarzenia w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich. 15-latek jadący na elektrycznej hulajnodze potrącił kobietę czekającą na autobus. Potrącona kobieta doznała obrażeń głowy, została zabrana do szpitala.

W piątek 1 października około godz. 15.30 w rejonie przystanku autobusowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia. Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy na facebookowym profilu od czytelnika Dawida.

- Na przystanku autobusowym „Sienkiewicza” przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia kobiety osobę jadącą elektryczną hulajnogą. Kobieta straciła dużo krwi i została zabrana karetką do szpitala – opowiada czytelnik Dawid.

Na miejsce oprócz karetki pogotowia została wysłana również policja. Jak się okazało, potrącona została około 60-letnia kobieta, która czekała na przystanku na autobus.

- 15-latek poruszający się elektryczną hulajnogą po chodniku, potrącił w rejonie przystanku autobusowego kobietę. Policjanci sporządzili w tej sprawie notatkę, która trafi do sądu rodzinnego. Sąd będzie podejmował dalsze decyzje w sprawie 15-latka, który potrącił kobietę – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Potrącona kobieta uderzyła głową w chodnik, z obrażeniami głowy została zabrana do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach GoogleWięcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości