Wiadomości

Dramatyczny wypadek rowerzysty. W ciężkim stanie trafił do szpitala

6 września 2021, 19:16
fot. czytelnik
W poniedziałkowe popołudnie na ścieżce rowerowej przy Al. ks. Andrzejewskiego doszło do wypadku rowerzysty. Mężczyzna zjeżdżał w ścieżką rowerową w dół, w pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową w beton. Rowerzysta nie miał kasku, nieprzytomny został zabrany do szpitala.

- Czy wiecie co się stało na Al. ks. Andrzejewskiego? Na pasie w dół stoją dwie straże pożarne, policja i pogotowie – napisał do nas czytelnik pod numerem telefonu 45 00 66 400. Jak się okazało, w poniedziałek 6 września około godz. 17.40 doszło do dramatycznego wypadku rowerzysty.

Mężczyzna zjeżdżał rowerem w dół ścieżką rowerową. W pewnym momencie przewrócił się i uderzył głową w beton. Jako pierwsi na miejscu zdarzenia byli strażacy. - Strażacy wracali z innego zdarzenia i najechali akurat na wypadek rowerzysty. Na miejscu nie było innych służb, dlatego też strażacy jako pierwsi udzieli pomocy mężczyźnie, a następnie przekazali go załodze pogotowia. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Uderzył głową w beton, nie miał założonego kasku - opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Okoliczności tego wypadku wyjaśniają policjanci, którzy pracują na miejscu zdarzenia. Natomiast rowerzysta został zabrany w ciężkim stanie do szpitala – był nieprzytomny.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości