• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awaria prądu w centrum Gorzowa

16 lipca 2021, 21:15
fot. archiwum
Do awarii prądu doszło w piątkowy wieczór w centrum Gorzowa. O brak prądu m.in. przy ul. Sikorskiego dopytywali się czytelnicy portalu gorzowianin.com. Jak informuje Enea Operator, awaria powinna zostać usunięta do północy.

- Czy orientujecie się co jest przyczyną braku prądu w centrum Gorzowa? - napisała w piątkowy wieczór do portalu gorzowianin.com czytelniczka Magdalena. Jak się okazało, w piątek 16 lipca o godz. 20.50 doszło do awarii.

Jak informuje Enea Operator z powodu awarii bez prądu są mieszkańcy następujących ulic: Teatralna, Stara, Dziewięciu Muz, Strzelecka, Hawelańska, Jagiełły, Warszawska, Pocztowa, Wełniany Rynek, Zabytkowa, Chrobrego, Szkolna, Ogrodowa, Sikorskiego oraz Dąbrowskiego.

Według zapowiedzi firmy Enea, awaria będzie usuwana na bieżąco i prąd powianien wrócić do wszystkich mieszkańców centrum najpóźniej do północy.

AKTUALIZACJA

Enea Operator poinformował o kolejnych ulicach, które również nie mają prądu z powodu awarii. Są to ulice takie jak: Jagiellończyka, Mieszka I, Borowskiego, Armii Polskiej,  Krzywoustego, Moniuszki, Łokietka, Dąbrowskiego oraz Kosynierów Gdyńskich.

Również w tym przypadku awaria powinna zostać usunięta najpóźniej do północy.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości