Wiadomości

Jak zatrzymać Zmarzlika? Zastanawiają się dziennikarze z Lublina

20 czerwca 2021, 11:24, red
Wszyscy wiedzą, że lubelski Motor na własnym torze, to postrach rywali. Przeczytajcie przygotowany przez nas żużlowy przegląd prasy/portali internetowych. Oczywiście wybraliśmy artykuły i cytaty dotyczące meczu Stal – Motor.

Dziennik Wschodni: Stawką najbliższej konfrontacji, podobnie jak poprzedniej, jest punkt bonusowy. Lublinianie muszą mieć co najmniej 15 punktów przewagi (w Gorzowie przegrali 38:52), żeby dopisać do ligowej tabeli w sumie 3 "oczka". Jest to o tyle istotne, że obecnie "Koziołki" są na czwartym miejscu, czyli ostatnim premiowanym awansem do play-off. Jeśli nie chcą stracić kontaktu z czołówką, to muszą to spotkanie wygrać przynajmniej za 2 punkty.

Lubelska Gazeta Wyborcza zastanawia się "jak zatrzymać Zmarzlika?" :

Goście, których liderem jest mistrz świata Bartosz Zmarzlik, jadą ostatnio dobrze. W minionej serii spotkań pokonali u siebie Fogo Unię Leszno 47:43.

Interia Sport: „Juniorzy zdecydują o wyniku”:

Moim zdaniem o wyniku tego meczu będzie decydowała formacja juniorska. Mam wrażenie, że Motor wygra to spotkanie mniej więcej różnicą dziesięciu punktów. Prawdziwa rywalizacja w tym pojedynku będzie się jednak toczyć o punkt bonusowy. Z pewnością lublinianie zrobią wszystko, by dopisać sobie do tabeli trzy „oczka” – mówi były menedżer klubów z Zielonej Góry i Torunia, Jacek Frątczak.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości