Wiadomości

Dwa zdarzenia na jednym rondzie

9 marca 2021, 08:49, redakcja@gorzowianin.com
foto: WYPADKI GORZÓW
Wtorkowy poranek okazał się być dość pechowy dla kierowców, którzy przejeżdżali przez rondo Górczyńskie. Z założenia dość bezpieczne i proste skrzyżowanie stało się areną stłuczek.

Do pierwszego zdarzenia drogowego – z udziałem trzech pojazdów doszło jeszcze przed godziną 8 rano, kiedy ruch w tym miejscu jest największy. Na rondzie zamknięty był pas zewnętrzny do jazdy prosto od Czartoryskiego w kierunku centrum miasta. Od razu w tym miejscu utworzyły się korki. Na miejsce wezwano dwa zastępy straży pożarnej, w tym specjalistyczny wóz ratownictwa technicznego. Jak informuje straż pożarna, w tym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Kobieta została zabrana do szpitala na badania.

Do kolejnego zdarzenia drogowe w tym miejscu doszło tuż po godzinie 8:30. Zapewne kierowcy pojazdów, które się zderzyły, zagapili się, patrząc na poprzednie zdarzenie drogowe. To klasycy ciąg zdarzeń, do którego dochodzi bardzo często.

Nie ma dnia, aby na rondzie Górczyńskim nie dochodziło do podobnych zdarzeń. W poniedziałkowy poranek dosłownie w tym samym miejscu doszło do zderzenia opla i bmw.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości