Wiadomości

Szpital przenosi punkt szczepień na Walczaka

7 lutego 2021, 11:00
fot. Shutterstock
Kolejne zmiany związane ze szczepieniami przeciwko COVID-19 w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim. Od poniedziałku 8 lutego punkt szczepień zostaje przeniesiony z ul. Dekerta na Walczaka.

Ze względu na ograniczenie dostaw szczepionek i niezależną od szpitala zmianę zaplanowanego terminu dostawy kolejnej partii szczepionek, Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie musiał wprowadzić zmiany w harmonogramie szczepień od poniedziałku 8 lutego. Więcej na ten temat przeczytasz w artykule „Ważne zmiany w szczepieniach w gorzowskim szpitalu”.

Jednak to nie jedyne zmiany związane ze szczepieniami w szpitalu. Również od poniedziałku 8 lutego punkt szczepień przeciwko COVID-19 zostanie przeniesiony ze szpitala przy ul. Dekerta 1 na teren kompleksu przy ul. Walczaka 42 w miejsce byłej Wojewódzkiej Przychodni Urazowo-Ortopedycznej (wejście po prawej stronie przed szlabanem). 

- Nowa siedziba punktu szczepień ma zapewnić czekającym na kwalifikację lekarską większe bezpieczeństwo i komfort oczekiwania samo szczepienie. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z sąsiadującym z budynkiem przychodni parkingu dla samochodów lub zaparkować swoje auta na parkingu szpitalnym – komentuje Agnieszka Wiśniewska, rzecznik prasowy Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. 

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości