Chcesz mieszkanie komunalne? Musisz je najpierw wyremontować

12 października 2020, 12:33
fot. archiwum
Prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 30 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Ofert można składać 26 października.

O mieszkanie komunale do remontu mogą ubiegać się osoby oczekujące na lokale zamienne, na zamianę z urzędu z uwagi na zły stan zdrowia i umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony na rok 2020, jeżeli wyrażą one wolę wykonania prac remontowych.

Tym razem prezydent Jacek Wójcicki podjął decyzję o przeznaczeniu kolejnych 30 mieszkań komunalnych do remontu. Najemcy muszą wykonać remont we własnym zakresie. Na liście znalazły się mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 21,85 m.kw. do 75,56 m.kw, które znajdują się m.in. przy Al. 11 Listopada, ul. Asnyka, Chrobrego, Sikorskiego, Kobylogórskiej, Koniawskiej, Pocztowej, 30 Stycznia, Armii Polskiej, Hejmanowskiej czy Borowskiego.

W niektórych mieszkaniach roboty jest naprawdę sporo. Trzeba wymienić instalację elektryczną oraz stolarkę okienną i drzwiową, wymienić instalację wodno-kanalizacyjną i całą aramaturę łazienkową, w tym umywalkę czy brodzik prysznicowy. A wśród prostszych prac jest m.in. otynkowanie i pomalowanie ścian.

Dokładny wykaz 30 mieszkań oraz tego jakie prace należy w nich wykonać znajdziesz TUTAJ. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 95 7355 756 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, pok. nr 11. Oferty można składać do poniedziałku 26 października. Najemcy będą mieli trzy miesiące od daty podpisania umowy na wyremontowanie mieszkania.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->