Wiadomości

Dobry wieczór Gorzów wróci za rok?

1 września 2020, 09:57, red
fot. Kamil Lewera/Radio Plus
Przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia na Starym Rynku w Gorzowie odbywały się spotkania kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Organizatorzy zastanawiają się czy podobnych wydarzeń nie zorganizować podczas wakacji 2021 z uwagi na spore zainteresowanie mieszkańców Gorzowa.

W każdą sobotę oraz niedzielę lipca i sierpnia na scenie ustawionej na Starym Rynku w Gorzowie odbywały się wydarzenia kulturalne w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. To wszystko miało wynagrodzić mieszkańcom brak Dni Gorzowa, Motoracing Show oraz Koniec Lata Party. Jak się okazało, weekendowe wydarzenia w lipcu przyciągały do centrum miasta sporą grupę mieszkańców. Oczywiście bywały również takie dni, zwłaszcza w sierpniu kiedy na Starym Rynku nie było już tak dużej frekwencji.

Jednak Miejskie Centrum Kultury i tak jest zadowolone z organizacji wydarzenia na Starym Rynku. Dlatego też wspólnie z władzami Gorzowa zastanawia się czy nie zorganizować podobnych wydarzeń w przyszłym roku. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Lepiej zorganizować 2-dniowe Dni Gorzowa oraz Koniec Lata Party czy cykl spotkań kulturalnych w każdy weekend wakacji?

Ankieta

Czy koncerty na Starym Rynku powinny odbywać się również w 2021 roku?

  • Tak69.7%
  • Nie24.97%
  • Nie mam zdania5.33%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 769


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości