Wiadomości

Kierowca autobusu MZK potrącił pieszego [zdjęcia]

21 sierpnia 2020, 07:23, red
fot. Marcin Kluwak
W piątkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Matejki doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek 21 sierpnia około godz. 7 rano na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Matejki w rejonie skrzyżowania z ul. Marcinkowskiego. Kierujący autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji wyjeżdżał z ul. Marcinkowskiego w prawo i na pasach potrącił 45-letniego mężczyznę. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i kontrola ruchu MZK.

Potrącony pieszy doznał obrażeń i został zabrany do gorzowskiego szpitala. Natomiast w autobusie MZK zbity jest fragment szyby. Póki co nie wiadomo czy do wypadku doszło z winy kierowcy MZK czy samego pieszego, który mógł wtargnąć prosto pod koła autobusu.

- Na miejscu pracują policjanci, którzy wyjaśniają okoliczności wypadku - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

 

Fotoreportaż


1/4 Autobus MZK potrącił pieszego

1/4 Autobus MZK potrącił pieszego

2/4 Autobus MZK potrącił pieszego

2/4 Autobus MZK potrącił pieszego

3/4 Autobus MZK potrącił pieszego

3/4 Autobus MZK potrącił pieszego

4/4 Autobus MZK potrącił pieszego

4/4 Autobus MZK potrącił pieszego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości