Wiemy, kiedy otworzy się nowa restauracja na Starym Rynku

12 lutego 2020, 16:06, ak
fot. Marcin Kluwak
Na Starym Rynku w Gorzowie niebawem zostanie otwarta nowa włoska restauracja. Tutti Santi to sieć pizzerii, której współzałożycielem jest mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Vale.

W 2015 roku z budynku dawnego Kokosa na Starym Rynku „wyprowadziło się” Tesco. Od tamtej pory obiekt stał pusty i nikt nie był zainteresowany zagospodarowaniem pomieszczeń w dawnym domu handlowym. Aż do listopada 2019 roku, kiedy ruszyły pierwsze prace remontowe. W budynku dawnego Kokosa pojawi się restauracja Tutti Santi, czyli sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle - o czym informowaliśmy na portalu gorzowianin.com.

Menu Tutti Santi dzieli się na trzy rodzaje pizz: włoską pizzę premium, włoską pizzę premium bianca i oryginalną pizzę włoską. Do tego mamy wybór makaronów, sałatek, przystawek i deserów. Będziemy mogli tam wypić również dobrą kawę, piwo czy kolorowego drinka.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com oficjalne otwarcie restauracji planowane jest na czwartek 20 lutego. Co ciekawe, oficjalnego otwarcia dokona sam mistrz pizzy Valerio Valle i przygotuje dla klientów pyszną pizzę.

Według informacji z portali branżowych - inwestycja w pojedynczą restaurację Tutti Santi to koszt około 1 mln zł netto. Restauracje tej sieci mieszczą się we Wrocławiu, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kielcach, Koninie, Gdański, Krakowie, Warszawie, Głogowie i Lubinie.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x