Na Starym Rynku pojawi się nowa restauracja

2 grudnia 2019, 19:49, ak
fot. Anna Kluwak
W przyszłym roku na Starym Rynku w Gorzowie zostanie otwarta włoska restauracja, jakiej w naszym mieście jeszcze nie było. Tutti Santi to sieć pizzerii, której współzałożycielem jest mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle.

W 2015 roku z budynku dawnego Kokosa na Starym Rynku „wyprowadziło się” Tesco. Od tamtej pory obiekt stał pusty i nikt nie był zainteresowany zagospodarowaniem pomieszczeń w dawnym domu handlowym. Aż do teraz. Pod koniec  listopada ruszyły prace remontowe w budynku, ponieważ w Kokosie zostanie otwarta włoska restauracja.

Jak dowiedział się portal gorzowianin.com będzie to restauracja Tutti Santi, czyli sieć pizzerii, których patronem i współzałożycielem jest mistrz Europy i Włoch w pizzy klasycznej Valerio Valle. W ostatnim czasie restauracja tej sieci została otwarta w Lubinie. Według informacji z portali branżowych - inwestycja w pojedynczą restaurację Tutti Santi to koszt około 1 mln zł netto. Otwarcie nowej restauracji planowane jest w pierwszym kwartale 2020 roku. Co ciekawe, w każdym oficjalnym otwarciu nowej restauracji bierze udział sam mistrz pizzy Valerio Valle.

Menu Tutti Santi dzieli się na trzy rodzaje pizz: włoską pizzę premium, włoską pizzę premium bianca i oryginalną pizzę włoską. Do tego mamy wybór makaronów, sałatek, przystawek i deserów. Będziemy mogli tam wypić również dobrą kawę, piwo czy kolorowego drinka.

Restauracje Tutti Santi mieszczą się we Wrocławiu, Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Kielcach, Koninie, Gdański, Krakowie, Warszawie, Głogowie i Lubinie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości