Nagi 36-latek pod wpływem narkotyków uderzył policjanta [film]

3 sierpnia 2019, 20:26, red
Nagi 36-letni mężczyzna, który zaatakował policjanta kierującego ruchem podczas zabezpieczenia Pol’and’Rock Festival był pod wpływem narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, wybryku chuligańskiego oraz zakłócenia ładu i porządku. Jest wniosek o areszt mężczyzny.

W czwartek 1 sierpnia po godzinie 20 policjant kierujący ruchem na drodze podczas zabezpieczenia Pol’And’Rock Festival został zaatakowany. Stało to wszystko na wylocie w stronę Gorzowa. 36-latek nie dość, że był nagi, to jeszcze agresywny.

- Nagi, agresywny i lekceważący komunikaty policjanta mężczyzna wszedł na zatłoczone skrzyżowanie między auta i nie miał zamiaru go opuszczać. 36-latek zlekceważył wyraźny komunikat policjanta. W pewnym momencie zaatakował policjanta, który podczas dynamicznego obezwładnienia napastnika doznał urazu wiązadeł barkowych. W obezwładnienie agresywnego mężczyzny zaangażowali się również inni policjanci – opowiada Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna został zatrzymany. Przeprowadzone badania wykazały, że 36-latek był pod działaniem narkotyków. W sobotę 3 sierpnia z udziałem zatrzymanego mężczyzny zostały przeprowadzone czynności procesowe z udziałem prokuratora.

- Mężczyzna nie potrafił sensownie wytłumaczyć swojego zachowania. Usłyszał zarzut napaści na policjanta, której następstwem której był uszczerbek na zdrowiu funkcjonariusza. Oprócz tego mężczyzna odpowie za czyn chuligański, zakłócenie ładu i porządku publicznego oraz nieobyczajnego wybryku – komentuje Maludy.

W niedzielę 4 sierpnia odbędzie się posiedzenie aresztowe mężczyzny, ponieważ prokurator skierował do sądu wniosek o tymczasowy 3-miesięczny areszt dla 36-latka.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->