Wiadomości

Posprzątajmy razem Gorzowskie Murawy

18 lipca 2018, 15:44, red
Gorzowscy społecznicy chcą w sobotę 21 lipca posprzątać śmieci na terenie rezerwatu przyrody Gorzowskie Murawy. Organizatorzy zapewniają worki i rękawiczki dla mieszkańców, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w akcji.

Sprzątanie zielonego zakątka Gorzowa organizuje Stowarzyszenie Zielone Miasto Gorzów i zaplanowało akcję na sobotę 21 lipca.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy kochają naszą gorzowską przyrodę do wspólnego sprzątania perełki miasta, Gorzowskich Muraw. Jak wiadomo,niedawno Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wytyczyła na terenie Gorzowskich Muraw ścieżki piesze oraz rowerowe. Dlatego też postanowiliśmy pójść o krok dalej i posprzątać to zapomniane przez wszystkich miejsce, przywrócić je mieszkańcom i zachęcić do wypoczynku w tym uroczym i unikalnym miejscu – mówią organizatorzy akcji.

Zbiórka w sobotę o godz. 9 rano na Placu Słonecznym przy budynku nr 22. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom worki, rękawiczki oraz ciepły posiłek.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości