Wizja lokalna z udziałem zabójczyni

7 marca 2018, 15:52, ak
fot. gorzowianin.com
W środowe przedpołudnie odbyła się wizja lokalna w mieszkaniu przy ul. Śląskiej w Gorzowie, w którym został zabity 58-letni Waldemar. Zarzut zabójstwa usłyszała jego partnerka, 29-lenia Katarzyna. Kobiecie grozi do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Informację o tym, że w kamienicy przy ul. Śląskiej przeprowadzana jest wizja lokalna z udziałem Katarzyny K. oskarżonej o zabójstwo swojego partnera, otrzymaliśmy od naszej czytelniczki Natalii na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Wizja lokalna z udziałem zabójczyni została przeprowadzona w środę 7 marca około godz. 11.30. - Kobieta została przywieziona do kamienicy w kajdankach. Z tego, co zauważyłam to obcięto jej włosy na krótki, które miała do pasa. W wizji lokalnej z manekinem uczestniczył prokurator, grupa dochodzeniowo-śledcza i obrońca oskarżonej. Wszystko trwało blisko godzinę – opisuje nasza czytelniczka.

Do zabójstwa 58-letniego Waldemara J. doszło w nocy z 15 lutego na 16 lutego podczas libacji alkoholowej. Policjanci znaleźli leżącego na ziemi, zakrwawionego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon 58-latka Do sprawy została zatrzymana 29-letnia partnerka mężczyzny oraz znajomy ofiary, którzy pili alkohol wspólnie z zabitym 58-latkiem.

Podczas zatrzymania 29-letnia Katarzyna K. miała w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Śledczym udało się ustalić, że to kobieta jest odpowiedzialna za zadanie śmiertelnych ciosów nożem swojemu partnerowi. Natomiast mężczyzna został przesłuchany w charakterze świadka i zwolniony do domu.

- To prawda, że w środę została przeprowadzona wizja lokalna z udziałem 29-latki w mieszkaniu przy ul. Śląskiej w którym doszło do zabójstwa. Katarzyna K. jest oskarżona o zabójstwo 58-latka i decyzją sądu przebywa w areszcie. Póki co nie mogę zdradzić jakie były zeznania kobiety i w jakich okolicznościach doszło do zabójstwa. To wszystko jest przedmiotem postępowania – komentuje prokurator Agnieszka Hornicka-Mielcarek, Prokurator Rejonowy w Gorzowie.

29-letniej Katarzynie K. za zabójstwo swojego partnera grozi od 8 do 25 lat więzienia lub nawet dożywocie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości