Kolejne wraki do sprzedaży

25 października 2017, 10:47, ak
Władze Gorzowa wystawiły na sprzedaż trzy samochody, które stały się własnością miasta. W ofercie jest seat, jaguar i ford. Licytację zaplanowano na 8 listopada.

Pierwsza licytacja zniszczonych samochodów, które stały się własnością miasta i były do dyspozycji urzędników odbyła się w czerwcu 2017 roku. Do tej pory magistrat przeprowadził kilka takich licytacji – jedne cieszyły się powodzeniem, inne nie.

Teraz miasto wystawia do sprzedaży kolejne trzy auta, a raczej wraki samochodów, które są po prostu zniszczone. Licytacja odbędzie się w środę 8 listopada o godz. 10 w sali herbowej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego. I tak możemy kupić:

- Seata ibizę z 2002 roku na tablicach rejestracyjnych DB. Stan techniczny pojazdu: liczne wycieki płynów eksploatacyjnych, brak możliwości uruchomienia, uszkodzona pokrywa bagażnika, oraz nakładka zderzaka tylnego, ślady korozji na pokrywie silnika i innych elementach, uszkodzone reflektory, środkowa część deski rozdzielczej, środkowy słupek, zniszczona tapicerka, opony zużyte w 90 procentach. Brak dokumentów pojazdu, brak kluczyków zapłonu. Cena wywoławcza 2,8 tys. zł.

- Jaguara X z 2001 roku na tablicach rejestracyjnych FG. Stan techniczny pojazdu: wycieki płynów eksploatacyjnych, uszkodzony lakier na przednim zderzaku, na prawym przednim błotniku wgniecenia, zarysowania lakieru karoserii, zniszczona tapicerka foteli przednich, zniszczona kierownica, opony zużyte w 90 proc., jeden komplet kluczyków. Cena wywoławcza 5,8 tys. zł.

- Forda mondeo z 2001 roku na tablicach rejestracyjnych PZ. Stan techniczny pojazdu: wycieki płynów eksploatacyjnych, brak możliwości uruchomienia, drobne wgniecenia na pokrywie silnika, uszkodzony lakier na błotnikach, błotnik tylny lewy wgnieciony, zniszczona tapicerka, opony zużyte w 80 proc., brak dokumentów pojazdu, jeden komplet kluczyków zapłon. Cena wywoławcza 1,2 tys. z

W licytacji mogą wziąć udział osoby, które zapłacą wadium do 2 listopada. Zainteresowane osoby mogą oglądać samochody na parkingu pomocy drogowej przy ul. Kostrzyńskiej.  


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości