Dobry Wieczór Gorzów

Pożegnanie Dobry Wieczór Gorzów. Na scenie Tulia i Poparzeni Kawą Trzy

30 sierpnia 2023, 11:52
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane? W sobotę wystąpi Tulia, a w niedzielę na zakończenie zagra zespół Poparzeni Kawą Trzy.

Dobry Wieczór Gorzów na finiszu. Sprawdź weekendowy rozkład jazdy

24 sierpnia 2023, 10:49
Przed nami przedostatni weekend z koncertami na Starym Rynku w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Na scenie wystąpi Reni Jusis, Kapela Strupki czy Filary Jazz Big Band. Swoją działalność kończy za to Wartownia. Na pożegnanie zagra Polska Wersja, dj Milzz, Josef Bratan i Diho oraz dj Inox.

Czas na pożegnanie Wartowni w Gorzowie

23 sierpnia 2023, 09:06
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami na Wartowni, czyli popularnym wśród mieszkańców miejscem spotkań nad rzeką Wartą. Co będzie grane? W piątek wystąpi Polska Wersja czy też dj Milzz, a w sobotę Josef Bratan i Diho oraz dj Inox.

Plan na weekend? Dobry Wieczór Gorzów i dożynki gminne

18 sierpnia 2023, 10:00
Co będzie działo się w najbliższy w weekend w Gorzowie? To przede wszystkim wydarzenia w ramach Dobry Wieczór Gorzów. W Wartowni wystąpi Westbam, na Starym Rynku będą spotkania z kulturą łemkowską czy festiwal Wschodnia Strona Regionu. Natomiast w Bogdańcu odbędzie się Lubuskie Święto Chleba, a w Wojcieszycach dożynki gminy Kłodawa.

Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co będzie się działo w weekend

11 sierpnia 2023, 10:00
Przed nami kolejny sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie działo się w weekend w Gorzowie? W Wartowni wystąpi Donguralesko i Dj Soina, a na Starym Rynku odbędzie się koncert zespołu Nowonarodzeni.

Plenerowe koncerty Dobry Wieczór Gorzów przeniesione do amfiteatru

4 sierpnia 2023, 13:05
Koncerty, które miały się odbyć w sobotę 5 sierpnia i niedzielę 6 sierpnia na Starym Rynku w Gorzowie zostały przeniesione do amfiteatru przy ul. Drzymały. Powodem są prognozowane opady deszczu. Sobotni i niedzielny koncert rozpocznie się o godz. 19.

Dobry Wieczór Gorzów poleca się na weekend

4 sierpnia 2023, 07:45
Przed nami pierwszy sierpniowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie działo się w weekend w Gorzowie? Przede wszystkim koncerty w amfiteatrze i w Wartowni.

Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co będzie działo się w weekend

7 lipca 2023, 08:00
Przed nami kolejny weekend z wydarzeniami w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie działo się w weekend w Gorzowie? Na scenie na Starym Rynku oraz na Wartowni na mieszkańców czekają koncerty, a na Scenie Letniej w teatrze Osterwy spektakle. Startuje za to Kino po zmroku oraz Pikniki Chopinowskie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Tak będzie grała Wartownia 2023. Program Wartowni w Gorzowie

19 czerwca 2023, 12:10
W piątek 23 czerwca na błoniach przy ul. Fabrycznej wystartuje Wartownia w Gorzowie. Przez całe wakacje, na dwóch scenach odbędą się koncerty z udziałem 60 artystów sceny klubowej, hip-hopowej jak i alternatywnej. Wystąpią Wally Lopez, Antoine Clamaran, Moguai, Carla Roca, Peja, O.S.T.R. czy Kaliber 44.

Mrozu w Gorzowie przyciągnął tłumy. Setki gorzowian bawiły się na koncercie

18 czerwca 2023, 20:45
W niedzielny wieczór na scenie plenerowej na Starym Rynku wystąpił Mrozu, który przyciągnął spory tłum mieszkańców Gorzowa. Koncert Mroza rozpoczął oficjalnie cykl Dobry Wieczór Gorzów.


Fotoreportaże