Wypadki

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarówką. Nie żyje kierująca volkswagenem [zdjęcia]

1 lipca 2021, 07:14
W czwartek nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i pojazdu ciężarowego. Kobieta kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Ciężarówka uderzyła w bariery na S3

30 czerwca 2021, 11:40
W środowy poranek na 82 km trasy S3 na węźle Gorzów Północ doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN uderzył w bariery energochłonne na zjeździe z węzła. Wszystko przez to, że kierujący drugim pojazdem ciężarowym dokonał nieprawidłowej zmiany pasa i zahaczył o ciężarówkę marki MAN, co doprowadziło do zerwania plandeki z naczepy pojazdu.

Wypadek z udziałem BMW, renault i volkswagena pod Gorzowem [zdjęcia]

25 czerwca 2021, 17:48
W piątkowe popołudnie w Lubiszynie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych – BMW, renault i volkswagena. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Poszkodowany został kierowca BMW, który trafił do szpitala w Gorzowie.

Zderzenie citroena i opla na Zawarciu [zdjęcia]

23 czerwca 2021, 10:34
W środowy poranek na skrzyżowaniu ul. Grobla z ul. Woskową i Zieloną doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – citroena i opla. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony przez kierowcę BMW [zdjęcia]

20 czerwca 2021, 16:26
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Jak się okazało, winę za zdarzenie ponosi pieszy, który będąc pod wpływem alkoholu, wtargnął na jezdnię poza pasami. Pieszy został ukarany mandatem.

Potrącenie pieszego przez kierowcę BMW [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 22:49
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy i nóg został zabrany do szpitala.

Zderzenie sześciu aut na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 09:21
W sobotni poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Karnina doszło do trzech zdarzeń drogowych, w których uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Kierowca roztrzaskał volvo o latarnię i uciekł pieszo [zdjęcia]

18 czerwca 2021, 09:15
W nocy z czwartku na piątek na rondzie św. Jerzego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki volvo uderzył w latarnię znajdującą się na chodniku przy ul. Przemysłowej. Następnie kierowca porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. Sprawą zajmuje się policja.

Czołowe zderzenie motocykla ze skodą. Motocyklista zginął na miejscu

16 czerwca 2021, 13:45
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 132 koło Białcza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki skoda. Niestety mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów pod Gorzowem

16 czerwca 2021, 10:41
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.


Fotoreportaże