Wiadomości › Wypadki

Po pijaku roztrzaskała mercedesa o płot [zdjęcia]

17 stycznia 2021, 21:05
W niedzielny wieczór przy ul. Maszewskiej w Deszcznie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki mercedes. Na miejsce została wysłana policja, straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że 33-letnia kierująca mercedesem jest pod wpływem alkoholu. Kobieta miała w swoim organizmie 1,5 promila.

Zderzenie mazdy i opla na przejściu dla pieszych

8 stycznia 2021, 13:01
W piątkowe południe na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – mazdy i opla. Kierowca mazdy uderzył w tył opla. Na miejscu jest staż pożarna, policja i pogotowie.

Czołowe zderzenie seata i forda niedaleko Gorzowa [zdjęcia]

27 grudnia 2020, 10:21
W sobotni wieczór na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 158 i 159 koło Starego Polichna doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – forda i seata. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Jedna osoba została poszkodowana.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Górczyńskim [zdjęcia]

22 grudnia 2020, 15:48
We wtorkowe popołudnie na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała rowerem przez przejście dla pieszych.

Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie. Auto zaczęło się palić

19 grudnia 2020, 16:42
W sobotnie przedpołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, następnie samochód zaczął się palić. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:00
W środowy poranek doszło do kilku kolizji na drogach w Gorzowie oraz okolicach. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu.

Dwa zdarzenia w rejonie ronda Wyszyńskiego [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 17:28
W poniedziałkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kilkadziesiąt minut później, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ronda, tym razem na Al. ks. Andrzejewskiego doszło do kolizji z udziałem siedmiu samochodów osobowych.

Poważny wypadek na S3. Auto dostawcze zderzyło się z ciągnikiem rolniczym [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 09:23
W poniedziałkowy poranek po godz. 9 na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do poważnego wypadku. Tuż przed MOPem Marwice doszło do zderzenia auta dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Droga w kierunku Myśliborza jest zablokowana.

Wypadek na S3. Kierująca oplem uderzyła w auto na pasie awaryjnym

11 grudnia 2020, 14:41
W piątkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – fiata i opla. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

Kierowca opla potrącił rowerzystę. Auto wjechało do rowu

6 grudnia 2020, 15:30
W niedzielne popołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do wypadku. 19-latek kierujący oplem wpadł w poślizg, nie opanował auta i potrącił 79-letniego rowerzystę. Następnie samochód wjechał do rowu. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże


x
-->