Wiadomości › Wypadki

Dachowanie suzuki na Al. ks. Andrzejewskiego

26 sierpnia 2020, 16:00
W środowe popołudnie na Al. ks. Andrzejewskiego w Gorzowie doszło do dachowania samochodu marki suzuki. Na miejsce została wysłana policja, pogotowie i straż pożarna.

Jazda quadem po pijaku zakończona wypadkiem

26 sierpnia 2020, 15:20
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku z udziałem quada w miejscowości Rybakowo. Okazało się, że mężczyzna, który wybrał się quadem na przejażdżkę do lasu, był pod wpływem alkoholu. Obecnie przebywa w szpitalu.

Co widział kierowca MZK, kiedy doszło do potrącenia? [film]

25 sierpnia 2020, 18:17
Miejski Zakład Komunikacji wysłał do Urzędu Miasta pismo z wnioskiem o przesunięcie przejścia dla pieszych na którym ostatnio doszło do potrącenia mężczyzny przez kierowcę autobusu MZK. Na nagraniu z kamery monitoringu znajdującej się z przodu autobusu widać, że kierowca mógł zauważyć pieszego dopiero w ostatniej chwili.

Pijany kierowca volkswagena wjechał w ogrodzenie

22 sierpnia 2020, 17:38
W sobotnie popołudnie na os. Staszica w Gorzowie doszło do zdarzenia z udziałem kompletnie pijanego kierowcy. Mężczyzna wjechał volkswagenem w ogrodzenie zbiornika retencyjnego. Został zatrzymany przez policjantów.

Wypadek z udziałem suzuki i autobusu MZK [zdjęcia]

22 sierpnia 2020, 12:11
W sobotnie południe na rondzie Górczyńskim w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący suzuki wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w autobus MZK znajdujący się na rondzie. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż pożarna.

Zobacz, jak motocyklista rozbija się o daewoo [film]

21 sierpnia 2020, 11:41
W czwartek w Łupowie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty i samochodu marki daewoo. Jak się okazało, całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę w aucie. Mężczyzna jadący motocyklem był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Kierowca autobusu MZK potrącił pieszego [zdjęcia]

21 sierpnia 2020, 07:23
W piątkowy poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Matejki doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego autobusem Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Ranny mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Wypadek na S3. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

21 sierpnia 2020, 06:49
W piątkowy poranek na trasie S3 w kierunku Szczecina doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – volkswagena i dacii. W zdarzeniu zostały poszkodowane 4 osoby, w tym dwoje dzieci.

Poważne potrącenie na przejściu dla pieszych [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 14:11
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło potrącenia pieszego przez kierującą osobową toyotą. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Kierujący volvo zderzył się z motocyklistą [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 12:04
W czwartkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do zderzenia kierującego samochodem osobowym marki volvo z motocyklistą. Kierujący volvo skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z motocyklem. Poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże


x