Wiadomości › Wypadki

Kierujący hondą uderzył w drzewo [zdjęcia]

11 maja 2020, 22:02
W poniedziałkowy wieczór kierujący hondą uderzył w drzewo w miejscowości Bogdaniec. Ranne zostały trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Na miejscu jest straż pożarna, policja i pogotowie.

Opel wymusił pierwszeństwo na BMW [zdjęcia]

9 maja 2020, 18:48
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 158 w miejscowości Ludzisławice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i BMW. Trzy osoby zostały ranne i zabrane do szpitala w Gorzowie.

Kierujący mitsubishi uderzył w drzewo i murek [zdjęcia]

8 maja 2020, 14:36
W piątkowe popołudnie przy ul. Złotego Smoka w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący mitsubishi uderzył w drzewo oraz murek trafostacji. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Wypadek w centrum Gorzowa

30 kwietnia 2020, 13:12
W czwartkowe południe na skrzyżowaniu ul. Chrobrego i ul. Spichrzowej w centrum Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – audi i opla. Kierujący audi skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia z oplem.

Potrącenie rowerzysty na rondzie Górczyńskim

23 kwietnia 2020, 11:21
W czwartkowy poranek na rondzie Górczyńskim doszło do wypadku. 64-latek kierujący samochodem osobowym marki volkswagen potrącił 33-letniego rowerzystę na oznakowanym przejeździe rowerowym. Poszkodowany rowerzysta został zabrany do szpitala.

Zderzenie motocyklisty i citroena [zdjęcia]

7 kwietnia 2020, 20:03
Do poważnego wypadku doszło we wtorkowy wieczór przy ul. Kasprzaka w Gorzowie. Motocykl zderzył się z osobowym citroenem. Droga na wysokości stacji paliw koło węzła S3 jest zablokowana.

Mercedes uderzył w BMW. Auto leży na boku [zdjęcia]

5 kwietnia 2020, 14:29
W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu ul. Kosynierów Gdyńskich i Mościckiego doszło do poważnego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i BMW. Taksówkarz kierujący mercedesem wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzył w bok BMW, wskutek czego auto znalazło się na boku. Jedna osoba została poszkodowana.

Śmiertelne potrącenie pieszego na S3

31 marca 2020, 06:34
We wtorek w nocy na trasie S3 koło Gorzowa doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Pas w kierunku Zielonej Góry był zablokowany na czas działania służb.

Potrącenie rowerzystki na przejeździe rowerowym

19 marca 2020, 10:57
W czwartkowy poranek 78-letni kierowca auta marki dacia, zignorował znak stop i potrącił rowerzystkę na oznakowanym przejeździe dla rowerów na skrzyżowaniu ul. Walczaka i Stilonowej. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Ford wpadł do rzeki. Zginęły 4 osoby

14 marca 2020, 10:47
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w miejscowości Głusko w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił bariery energochłonne i wpadł do rzeki Drawy. W wyniku wypadku zginęły cztery młode osoby.


Fotoreportaże


x