Wypadki

Zderzenie busa z ciężarówką. Bus zatrzymał się na dachu

22 grudnia 2021, 10:41
W środowy poranek doszło do zderzenia busa z pojazdem ciężarowym w Lipkach Wielkich. W wyniku zderzenia bus dachował. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Kierujący fiatem potrącił 18-latkę na pasach

20 grudnia 2021, 12:50
W poniedziałkowe południe przy ul. Koniawskiej w Gorzowie doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Kierujący fiatem potrącił 18-latkę. Piesza została zabrana do szpitala, ma złamaną nogę.

Gorzów: Wypadek na Kasprzaka. W samochodzie wystrzeliła opona?

14 grudnia 2021, 14:21
We wtorkowe popołudnie doszło do wypadku przy ul. Kasprzaka. Kierujący volkswagenem caddy, skosił słup energetyczny, następnie auto wpadło do rowu i przewróciło się na bok.

Pijany kierowca uderzył volkswagenem w drzewo

13 grudnia 2021, 12:02
Policjanci z Gorzowa zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena, który w sobotę nad ranem uderzył autem w drzewo. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile.

Kierujący audi przebił barierki, wpadł do kanału [zdjęcia]

11 grudnia 2021, 12:43
W sobotni poranek doszło do niebezpiecznego wypadku w Ściechowie niedaleko Gorzowa. Kierujący audi nie dostosował prędkości do warunków na drodze i wpadł w poślizg. Auto przebiło barierki i wpadło do kanału.

Czołówka dwóch aut w Łupowie pod Gorzowem

7 grudnia 2021, 16:45
Groźne zdarzenie drogowe miejscowości Łupowo koło Gorzowa. Z niewiadomych przyczyn doszło tam do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Jak się okazuje, kierowca jednego z samochodów jest pijany.

Zasnął za kierownicą ciężarówki. Poważny wypadek na węźle Gorzów Zachód

6 grudnia 2021, 06:08
Groźny wypadek na węźle Gorzów - Zachód. Kierowca wielotonowej ciężarówki zasnął za kółkiem i uderzył w barierki energochłonne. Zniszczenia są duże - z zestawu wyłamała się kabina. Ranny kierowca trafił do gorzowskiego szpitala

Zderzenie czterech aut pod Gorzowem [zdjęcia]

30 listopada 2021, 17:17
We wtorkowe popołudnie przy ul. Gorzowskiej w Jeninie doszło do zderzenia czterech pojazdów osobowych. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

16 listopada 2021, 08:59
W poniedziałkowy wieczór przy ul. Podmiejskiej w rejonie stacji paliw Orlen doszło do poważnego potrącenia. Kierujący samochodem marki volkswagen potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 58-letnią kobietę. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Kierujący skodą wjechał do wykopu w centrum Gorzowa [film i zdjęcia]

9 listopada 2021, 18:46
We wtorkowy wieczór doszło do nietypowego zdarzenia przy ul. Jagiełły w Gorzowie. Kierujący samochodem marki skoda Octavia jadąc w kierunku ul. Wybickiego wjechał wprost do wykopu. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.


Fotoreportaże