Wypadki

Dwa wypadki na S3 [zdjęcia]

23 lipca 2021, 08:43
W piątkowy poranek na trasie S3 doszło do dwóch wypadków na trasie S3 tuż za węzłem Gorzów Południe na pasie w kierunku Szczecina. W pierwszym zdarzeniu uczestniczył samochód osobowy marki toyota, który uderzył w barierki. Natomiast 500 metrów wcześniej doszło do zderzenia hondy, forda i pojazdu ciężarowego. Trasa S3 w kierunku Szczecina jest zablokowana.

Kierujący BMW potrącił rowerzystkę na pasach z sygnalizacją świetlną

22 lipca 2021, 17:37
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 61-letniej rowerzystki na przejściu dla pieszych z sygnalizacją świetlną. Kierujący BMW potrącił kobietę, kiedy samochody ruszały mając zielone światło, natomiast rowerzystka wjechała na pasy na czerwonym. Potrącona kobieta została zabrana do szpitala.

Chevrolet dachował na S3. Auto uderzyło następnie w ciężarówkę [zdjęcia]

20 lipca 2021, 16:09
We wtorkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do wypadku z udziałem pojazdu marki chevrolet. W samochodzie pękła opona, przez co auto uderzyło w barierkę i dachowało. Następnie usunęło parę metrów na dachu po jezdni, po czym uderzyło w tył pojazdu ciężarowego typu cysterna.

Mężczyzna został przygnieciony przez rurę. Pomimo reanimacji zmarł [film]

19 lipca 2021, 10:33
W poniedziałkowy poranek w Brzozowcu doszło do dramatycznego wypadku na terenie jednej z firm. Mężczyzna został przygnieciony przez rurę gazową, pomimo reanimacji zmarł.

Śmiertelny wypadek na Kasprzaka. Mercedes wjechał w ciężarówkę [film i zdjęcia]

18 lipca 2021, 23:42
W niedzielny wieczór po godz. 23 przy ul. Kasprzaka doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki mercedes uderzył w tył pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginął kierowca mercedesa, natomiast pasażer został ranny.

Kierujący oplem wymusił pierwszeństwo. Doprowadził do czołówki ze skodą [zdjęcia]

16 lipca 2021, 17:59
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 130, a dokładnie na krzyżówce na Lubno i Marwice doszło do poważnego wypadku z udziałem opla i skody. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja, pogotowie i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jedna osoba została ranna.

Zderzenie toyoty i audi na wyjeździe z Gorzowa [zdjęcia]

16 lipca 2021, 16:15
W piątkowe popołudnie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 na wyjeździe z Gorzowa z drogą na Wojcieszyce i Wawrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – toyoty i audi. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Poranne zderzenie BMW z tramwajem. Jedna osoba ranna [zdjęcia]

11 lipca 2021, 09:50
W niedzielny poranek na przejeździe tramwajowym przy ulicy Walczaka doszło do wypadku z udziałem samochodu marki BMW i tramwaju. W wyniku zdarzenia ranny został kierowca BMW.

Zderzenie toyoty i forda na wylocie z Gorzowa

8 lipca 2021, 09:05
W czwartkowy poranek na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 22 z drogą na Wojcieszyce i Wawrów doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – toyoty i forda. Jedna osoba została poszkodowana. W miejscu zdarzenia wprowadzono ruch wahadłowy.

Kierowca renault chciał uniknąć uderzenia w sarnę. Zderzył się z oplem [zdjęcia]

5 lipca 2021, 18:51
Przebiegająca przez drogę sarna przyczyniła się do wypadku do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie na "starej trójce" na wysokości miejscowości Marwice. Doszło tam do zderzenia renault i opla. Jedna osoba została poszkodowana.


Fotoreportaże