Wiadomości › Wypadki

Kierowca audi potrącił 13-latka na rowerze

11 maja 2021, 16:00
We wtorkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do wypadku. Kierujący audi potrącił 13-letniego chłopca jadącego na rowerze, który przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy. Ranny nastolatek został zabrany do szpitala.

Tragiczny wypadek na drodze do Kostrzyna. Nie żyją dwie osoby

7 kwietnia 2021, 18:43
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Dąbroszyn doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Kierujący samochodem volkswagen z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Kierowca wraz z pasażerem zginęli na miejscu.

12-latek potrącony na pasach

30 marca 2021, 15:39
We wtorkowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Okulickiego w Gorzowie doszło do potrącenia 12-letniego chłopca przez kobietę kierującą osobowym samochodem. Dziecko zostało zabrane do szpitala na badania. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zderzenie dwóch pojazdów na Poznańskiej

11 marca 2021, 15:47
Zdarzenie drogowe na ulicy Poznańskiej w Gorzowie, tuż przy Rondzie Poznańskim. Doszło tu do klasycznego najechania na tył pojazdu. Poszkodowana została jedna osoba.

Dwa zdarzenia na jednym rondzie

9 marca 2021, 08:49
Wtorkowy poranek okazał się być dość pechowy dla kierowców, którzy przejeżdżali przez rondo Górczyńskie. Z założenia dość bezpieczne i proste skrzyżowanie stało się areną stłuczek.

Strażak z OSP w drodze do pożaru uderzył fordem w drzewo. Był pijany...

6 marca 2021, 18:54
W sobotnie popołudnie doszło do pożaru w miejscowości Rybakowo. Palił się dom strażaka z ochotniczej straży pożarnej. W międzyczasie na drodze ze Zdroiska do Rybakowa doszło do wypadku. Strażak z OSP Różanki, który jechał autem do pożaru w Rybakowie uderzył fordem w drzewo. Jak się okazało, mężczyzna był pijany.

Dachowanie mercedesa na Kostrzyńskiej [zdjęcia]

6 marca 2021, 13:14
W sobotnie popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej na wjeździe od strony Łupowa doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem osobowym marki mercedes. Kierujący mercedesem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu jest straż pożarna i policja.

Zderzenie tramwaju i dwóch aut osobowych [zdjęcia]

1 marca 2021, 11:55
W poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Podmiejskiej doszło do zderzenia tramwaju z dwoma samochodami osobowymi marki fiat, w tym z nauką jazdy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Kierujący skodą przebił barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

27 lutego 2021, 12:37
W sobotnie południe przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki skoda przebił barierki rozdzielające dwie jezdnie. Auto zatrzymało się na chodniku po przeciwległej stronie. Jedna osoba została poszkodowana.

Karambol na S3. Zderzyło się pięć ciężarówek i osobówka [zdjęcia]

18 stycznia 2021, 20:56
W poniedziałkowy wieczór na drodze ekspresowej S3 w okolicach węzła Gorzów Północ doszło do karambolu z udziałem pięciu pojazdów ciężarowych i samochodu osobowego. Trasa w kierunku Skwierzyny jest zablokowana.


Fotoreportaże


x
-->