Wiadomości › Wypadki

Potrącenie rowerzystki na Kostrzyńskiej

19 czerwca 2020, 15:01
W piątkowe popołudnie przy ul. Kostrzyńskiej w Gorzowie doszło do potrącenia z udziałem rowerzystki i kierującego citroenem. Na miejscu są policjanci, którzy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Zderzenie pięciu aut na trasie S3 [zdjęcia]

14 czerwca 2020, 18:28
W niedzielne popołudnie 14 czerwca na drodze ekspresowej S3 na moście na Warcie doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. W wypadku została ranna jedna osoba. Ruch w kierunku Zielonej Góry odbywa się pasem awaryjnym.

Kierujący toyotą uderzył w drzewo

11 czerwca 2020, 10:27
Na drodze z Gorzowa do Różanek kierujący toyotą uderzył w drzewo. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

18-latek spowodował wypadek i uciekł. Został zatrzymany

1 czerwca 2020, 09:48
Policjanci zatrzymali 18-letniego kierowcę busa marki mercedes, który w niedzielny wieczór spowodował wypadek na „starej trójce” pod Gorzowem. 18-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, uderzył w motocykl i uciekł z miejsca wypadku. Został zatrzymany kilka kilometrów dalej po tym, jak porzucił samochód.

Pijany kierowca skutera przewrócił się podczas jazdy

31 maja 2020, 20:43
Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie na moście Staromiejskim w Gorzowie. Kierujący skuterem zjeżdżał z mostu w kierunku centrum. W pewnym momencie mężczyzna po prostu się przewrócił razem z pojazdem. Okazało się, że jest kompletnie pijany.

Tragedia pod Gorzowem. Zginął mężczyzna na skuterze

29 maja 2020, 18:53
W miejscowości Mironice koło Gorzowa doszło do dramatycznego wypadku. Na łuku drogi zderzył się samochód ciężarowy z kierującym skuterem. Niestety pomimo kilkudziesięciu minut reanimacji, nie udało się uratować życia 39-letniego mężczyzny.

Potrącenie na Wyszyńskiego. 77-latka doznała złamań [zdjęcia]

27 maja 2020, 14:00
W środowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej przez kierującą osobowym nissanem. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby, zarówno potrącona kobieta, jak i kierująca nissanem.

Pijana kierująca wjechała nissanem do rowu

25 maja 2020, 12:37
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Kobieta kierująca nissanem wpadła do rowu. Okazało się, że była pijana. W swoim organizmie miała ponad 1 promil alkoholu.

Zderzenie rowerzysty i volkswagena

24 maja 2020, 12:36
W niedzielne przedpołudnie na rondzie św. Jerzego na gorzowskim Zawarciu doszło do zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym marki volkswagen. Na miejscu jest policja.

Wypadek z udziałem czterech aut na zjeździe z S3 [zdjęcia]

15 maja 2020, 15:47
W piątkowe popołudnie przy ul. Kasprzaka na zjeździe z trasy S3 doszło do wypadku z udziałem czterech samochodów osobowych- peugeota, citroena, volkswagena i audi. Dwie osoby zostały ranne, na miejscu jest straż pożarna, pogotowie i policja.


Fotoreportaże


x