Wypadki

Kierowca volkswagena wbił się w budynek [zdjęcia]

6 listopada 2021, 21:05
W sobotni wieczór doszło do poważnego wypadku w Santoku koło Gorzowa. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen wbił się w budynek. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Wypadek pod Gorzowem. Kierowca busa uderzył w drzewo [zdjęcia]

30 października 2021, 16:08
W sobotnie popołudnie na trasie pomiędzy Wawrowem, a Janczewem doszło do wypadku. Kierujący busem uderzył w drzewo, siła uderzenia była tak duża, że z auta wypadł silnik. Na miejscu jest straż pożarna, policja i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Pijany kierowca volkswagena „skasował” dwie latarnie

30 października 2021, 10:56
W sobotni poranek doszło do kolejnego wypadku z udziałem pijanego kierowcy w Gorzowie. 38-latek kierujący volkswagenem uderzył w dwie latarnie przy Al. 11 Listopada. Mężczyzna został zabrany do szpitala, zostanie mu pobrana krew do badań na obecność alkoholu oraz środków odurzających.

Pijana kobieta jechała pod prąd Słowiańską. Roztrzaskała mercedesa o latarnię [zdjęcia]

29 października 2021, 22:09
W piątkowy wieczór doszło do niebezpiecznego wypadku przy ul. Słowiańskiej. Pijana kobieta kierująca mercedesem jechała pod prąd ul. Słowiańską. W pewnym momencie chciała przejechać na właściwy pas, ale uderzyła w latarnię. Siła uderzenia była ogromna, tak że przód mercedesa został całkowicie roztrzaskany, natomiast latarnia złamana. Jak się okazało, kobieta miała w organizmie 2 promile alkoholu.

Potrącenie 84-letniego mężczyzny przez kierującego volkswagenem

21 października 2021, 16:57
W czwartkowe popołudnie doszło do potrącenia 84-letniego mężczyzny przez kierowcę volkswagena przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Mężczyzna doznał urazu głowy i został zaopatrzony przez strażaków. Następnie ranny mężczyzna został zabrany do szpitala. Jak się okazało, 84-latek przechodził przez jezdnie w miejscu, gdzie nie ma pasów.

Kierowca opla wymusił pierwszeństwo i zderzył się z renault

20 października 2021, 12:11
W środowe przedpołudnie w Kłodawie koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – opla combo i renault kangoo. 29-latek kierujący oplem wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym renault. W wyniku wypadku ranny został 68-letni kierowca renault oraz podróżujący z nim pasażer.

Pijany kierowca toyoty uderzył w inne auto. Doszło do obywatelskiego zatrzymania

16 października 2021, 16:07
W sobotnie popołudnie doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy toyoty RAV-4 przy ul. 30 Stycznia w Gorzowie, zaledwie kilka metrów od miejsca, gdzie w ubiegłą niedzielę zginął 4-letni Piotruś. Pijany kierowca próbując wyjechać z miejsca parkingowego, uderzył w inne auto. Został zatrzymany przez świadków zdarzenia. Okazało się, że 56-latek miał w swoim organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Czołówka skody i peugeota na DK22 [film i zdjęcia]

15 października 2021, 16:02
W piątkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Wełmin, a Zdroisko doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – skody i peugeota. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby. Droga z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich jest zablokowana.

Tragedia pod Gorzowem. Samochód przejechał leżącą na ulicy kobietę

15 października 2021, 10:35
W czwartkowy wieczór w Witnicy doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki honda przejechał leżącą na jezdni kobietę. 57-latka zginęła na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo w tej sprawie i próbują wyjaśnić jak to się stało, że kobieta leżała na ulicy.

Wypadek na Słowiańskiej. Strażacy wycinali zakleszczoną osobę

12 października 2021, 14:19
Kolejne poważne zdarzenie drogowe w Gorzowie Wielkopolskim. Doszło do niego na ulicy Słowiańskiej - na pasie ruchu w kierunku ulicy Kosynierów Gdyńskich. Droga w tym miejscu jest zablokowana.


Fotoreportaże