Wiadomości › Wypadki

Kierowca volkswagena uderzył w drzewo

24 listopada 2020, 12:29
We wtorkowe południe przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do zdarzenia drogowego. Kobieta kierująca volkswagenem zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Wszystko przez urwane koło. Na miejscu jest policja i pogotowie.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim [zdjęcia]

18 listopada 2020, 21:42
W środowy wieczór na rondzie Gdańskim doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki renault. Poszkodowana kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Kierujący nissanem wjechał w przystanek autobusowy [zdjęcia]

17 listopada 2020, 07:56
We wtorkowy poranek na rondzie Santockim w Gorzowie doszło do wypadku. Kierujący nissanem zjeżdżając w dół ul. Podmiejską w kierunku Trasy Nadwarciańskiej, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad autem i uderzył w przystanek autobusowy. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Potrącenie rowerzystki na rondzie Wyszyńskiego

15 listopada 2020, 12:53
W niedzielne południe na rondzie Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki ford. Kobieta została potrącona, kiedy przejeżdżała przez oznakowany przejazd rowerowy.

Pijany kierowca peugeota uderzył w ogrodzenie przedszkola

14 listopada 2020, 12:49
W sobotnie południe doszło do wypadku w podgorzowskim Wawrowie. Kierujący samochodem osobowym marki peugeot zjeżdżając z ronda uderzył w ogrodzenie przedszkola. Okazało się, że 25-letni kierowca jest pijany.

Potrącenie rowerzysty na Walczaka

17 października 2020, 13:54
W sobotnie popołudnie na przejeździe rowerowym przy ul. Walczaka przy rondzie Ofiar Katynia doszło do potrącenia rowerzysty. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie.

Ciężarówka z drewnem zmiotła bariery na S3 [zdjęcia]

16 października 2020, 10:53
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowy poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Rojewo w powiecie międzyrzeckim. Samochód ciężarowy przewożący drewno staranował bariery ochronne na pasie rozdzielającym jezdnie. Na miejscu jest policja i straż pożarna.

Kierująca oplem uderzyła w drzewo [zdjęcia]

10 października 2020, 10:07
W piątkowy wieczór w miejscowości Lubczyno niedaleko Gorzowa doszło do wypadku. Kobieta kierująca oplem straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Poszkodowana kobieta oraz dziecko, które z nią podróżowało trafiło pod opiekę pogotowia.

Karetka z 14-latkiem ugrzęzła w błocie. Pomogli strażacy

9 października 2020, 20:17
Ratownicy z gorzowskiego pogotowia podczas interwencji na starej żwirowni koło Kłodawy mieli nie lada problem. Pojazd z 14-letnim pacjentem w środku, utknął w grząskiej nawierzchni. Na ratunek wezwano strażaków.

Zderzenie skutera i toyoty na Kobylogórskiej [zdjęcia]

5 października 2020, 22:26
W poniedziałkowy wieczór na gorzowskim Zakanalu doszło do wypadku z udziałem skutera i samochodu osobowego marki toyota. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.


Fotoreportaże


x