Wiadomości › Wypadki

Motocyklista uderzył w mur

26 lipca 2020, 20:00
W niedzielny wieczór w miejscowości Stanowice koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna jadący motocyklem crossowym uderzył w mur. Został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala.

Dramatyczny wypadek w Białczu [zdjęcia]

25 lipca 2020, 18:25
W sobotnie popołudnie w miejscowości Białcz doszło do dramatycznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel i busa. W wyniku zderzenia ciężko ranne zostały dwie osoby, które strażacy musieli uwalniać z pojazdów przy użyciu ciężkiego sprzętu.

Uwazajcie, na S3 jest niebezpiecznie!

25 lipca 2020, 14:21
W sobotnie popołudnie na 86 km trasy S3 doszło do wypadku z udziałem kierującego samochodem marki opel. Na miejsce została wysłana straż pożarna, policja i pogotowie.

Pijany kierowca uderzył oplem w drzewo

21 lipca 2020, 18:53
We wtorkowe popołudnie na drodze pomiędzy Santockiem a Marwicami doszło do wypadku z udziałem kierującego oplem. Mężczyzna uderzył autem w drzewo, następnie pojazd dachował. Okazało się, że 56-latek był pijany. Miał w swoim organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Pijany kierowca audi uderzył w murek na rondzie

15 lipca 2020, 20:23
W środowy wieczór na rondzie św. Jerzego doszło do wypadku z udziałem kierującego audi. Mężczyzna uderzył w betonowy murek i barierki. Okazało się, że kierowca jest kompletnie pijany.

Kierowca audi uderzył w drzewo i betonowy murek

11 lipca 2020, 20:08
Do poważnego wypadku doszło w sobotnie popołudnie przy ul. Matejki w Gorzowie. Kierujący audi uderzył w drzewo i betonowy murek. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń, został zabrany do szpitala.

Pijany kierowca roztrzaskał BMW o betonowy słup

10 lipca 2020, 11:10
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie. Kierujący BMW uderzył w betonowy słup. Okazało się, że był pod wpływem alkoholu.

Kierujący fiatem ściął sygnalizator

3 lipca 2020, 20:56
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Czereśniowej doszło do wypadku z udziałem kierującego fiatem seicento. 79-latek uderzył autem w słup sygnalizacji świetlnej, który dosłownie ściął. Poszkodowany mężczyzna został zabrany do szpitala.

Zderzenie dwóch ciężarówek na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

2 lipca 2020, 18:44
W czwartkowe popołudnie na trasie S3 z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów ciężarowych. Pomimo zmiażdżonej kabiny w jednym z pojazdów, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czołówka na zakręcie pod Gorzowem [film i zdjęcia]

21 czerwca 2020, 11:12
W niedzielne przedpołudnie na drodze z Baczyny do Wysokiej koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na łuku drogi zderzyły się czołowo toyota i kia. Trzy osoby zostały poszkodowane.


Fotoreportaże


x