Wiadomości › Wypadki

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię. Został potrącony przez kierowcę BMW [zdjęcia]

20 czerwca 2021, 16:26
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Jak się okazało, winę za zdarzenie ponosi pieszy, który będąc pod wpływem alkoholu, wtargnął na jezdnię poza pasami. Pieszy został ukarany mandatem.

Potrącenie pieszego przez kierowcę BMW [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 22:49
W sobotni wieczór doszło do poważnie wyglądającego potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki BMW przy ul. Myśliborskiej w Gorzowie. Ranny mężczyzna z obrażeniami głowy i nóg został zabrany do szpitala.

Zderzenie sześciu aut na S3 koło Gorzowa [zdjęcia]

19 czerwca 2021, 09:21
W sobotni poranek na drodze ekspresowej S3 na wysokości Karnina doszło do trzech zdarzeń drogowych, w których uczestniczyło łącznie sześć samochodów osobowych. Jedna osoba została poszkodowana, trafiła do szpitala. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana.

Kierowca roztrzaskał volvo o latarnię i uciekł pieszo [zdjęcia]

18 czerwca 2021, 09:15
W nocy z czwartku na piątek na rondzie św. Jerzego w Gorzowie doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki volvo uderzył w latarnię znajdującą się na chodniku przy ul. Przemysłowej. Następnie kierowca porzucił pojazd i uciekł z miejsca zdarzenia pieszo. Sprawą zajmuje się policja.

Czołowe zderzenie motocykla ze skodą. Motocyklista zginął na miejscu

16 czerwca 2021, 13:45
W środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej 132 koło Białcza doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Motocyklista zderzył się czołowo z samochodem osobowym marki skoda. Niestety mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Zderzenie trzech pojazdów pod Gorzowem

16 czerwca 2021, 10:41
W środowy poranek na drodze wojewódzkiej nr 132 w miejscowości Jenin koło Gorzowa doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów osobowych. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie. Dwie osoby zostały poszkodowane.

Kobieta przeprowadzała rower przez pasy. Została potrącona

14 czerwca 2021, 11:01
W poniedziałkowy poranek przy ul. Olimpijskiej doszło do potrącenia pieszej. Jak się okazało, 48-letnia kobieta przeprowadzała rower przez oznakowane przejście dla pieszych i została potrącona przez 67-letnią kierującą citroenem. Potrącona piesza doznała złamań, została zabrana do szpitala.

Kierujący toyotą roztrzaskał auto o barierki na S3. Z auta wypadł silnik [zdjęcia]

14 czerwca 2021, 09:43
W poniedziałkowy poranek na trasie S3 tuż przed węzłem Gorzów Północ doszło do wypadku. Kierujący toyotą uderzył w bariery energochłonne. Siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik, a przód i tył toyoty został całkowicie zniszczony.

Zderzenie volkswagena z motocyklem

13 czerwca 2021, 11:43
W niedzielę nad ranem przy ul. Myśliborskiej doszło do zderzenia samochodu osobowego marki volkswagen z motocyklem. Okazało się, że 72-letni kierowca osobówki nie zachował odpowiedniej odległości od motocykla podczas manewru wyprzedzania i doprowadził do zderzenia z jednośladem. Poszkodowany 34-latek jadący motocyklem został zabrany do szpitala.

Poważne potrącenie pieszego na Piłsudskiego [zdjęcia]

8 czerwca 2021, 10:24
We wtorkowy poranek przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszego. Kierujący volkswagenem wyjeżdżał z parkingu sklepu Netto i potrącił mężczyznę poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Mężczyzna z otwartym złamaniem nogi został zabrany do szpitala.


Fotoreportaże


x
-->