Wiadomości › Wypadki

Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie. Auto zaczęło się palić

19 grudnia 2020, 16:42
W sobotnie przedpołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący mercedesem uderzył w ogrodzenie jednej z posesji, następnie samochód zaczął się palić. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Seria zdarzeń na gorzowskich drogach [zdjęcia]

16 grudnia 2020, 08:00
W środowy poranek doszło do kilku kolizji na drogach w Gorzowie oraz okolicach. Do najpoważniejszego zdarzenia doszło na trasie S3, gdzie kierujący samochodem ciężarowym wpadł do rowu.

Dwa zdarzenia w rejonie ronda Wyszyńskiego [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 17:28
W poniedziałkowe popołudnie na rondzie Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kilkadziesiąt minut później, zaledwie kilkadziesiąt metrów od ronda, tym razem na Al. ks. Andrzejewskiego doszło do kolizji z udziałem siedmiu samochodów osobowych.

Poważny wypadek na S3. Auto dostawcze zderzyło się z ciągnikiem rolniczym [zdjęcia]

14 grudnia 2020, 09:23
W poniedziałkowy poranek po godz. 9 na drodze ekspresowej S3 z Gorzowa w kierunku Myśliborza doszło do poważnego wypadku. Tuż przed MOPem Marwice doszło do zderzenia auta dostawczego z ciągnikiem rolniczym. Droga w kierunku Myśliborza jest zablokowana.

Wypadek na S3. Kierująca oplem uderzyła w auto na pasie awaryjnym

11 grudnia 2020, 14:41
W piątkowe popołudnie na trasie S3 ze Skwierzyny w kierunku Gorzowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – fiata i opla. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie oraz śmigłowiec LPR.

Kierowca opla potrącił rowerzystę. Auto wjechało do rowu

6 grudnia 2020, 15:30
W niedzielne popołudnie w miejscowości Lubczyno doszło do wypadku. 19-latek kierujący oplem wpadł w poślizg, nie opanował auta i potrącił 79-letniego rowerzystę. Następnie samochód wjechał do rowu. Ranny rowerzysta został zabrany do szpitala.

Kierujący oplem uderzył w przyczepę

30 listopada 2020, 10:39
Przy Al. Konstytucji 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem osobowym marki opel uderzył w tył przyczepy przy której znajdowali się pracownicy porządkujący pas zieleni pomiędzy jezdniami. W wyniku zderzenia poszkodowany został jeden z pracowników, trafił do szpitala.

Dwa poważne wypadki pod Gorzowem. W jednym ranne 3-miesięczne dziecko

27 listopada 2020, 19:56
W piątkowe popołudnie doszło do dwóch wypadków koło Gorzowa – w Baczynie oraz w Kłodawie. W Baczynie ranne zostało 3-miesięczne dziecko, które w poważnym stanie zostało przetransportowane do szpitala. Z kolei w Kłodawie zostały ranne dwie osoby.

Czołówka seata i fiata na wjeździe do Strzelec [zdjęcia]

26 listopada 2020, 15:37
W czwartkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22 na wjeździe do Strzelec Krajeńskich od strony Gorzowa doszło do wypadku. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe – seat i fiat. Trzy osoby zostały ranne. Na miejscu pracują służby.

Kierująca oplem przebiła barierki przy ul. Grobla [zdjęcia]

24 listopada 2020, 16:11
We wtorkowe popołudnie 24 listopada przy ul. Grobla doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca oplem straciła panowanie nad autem i uderzyła w barierki. Siła uderzenia była na tyle duża, że auto zmiotło barierki i przeleciało na przeciwległy pas jezdni. Na miejscu jest policja i straż pożarna.


Fotoreportaże


x