Wiadomości › Wypadki

Poważne potrącenie na przejściu dla pieszych [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 14:11
W czwartkowe popołudnie na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło potrącenia pieszego przez kierującą osobową toyotą. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Kierujący volvo zderzył się z motocyklistą [zdjęcia]

20 sierpnia 2020, 12:04
W czwartkowe przedpołudnie przy Al. 11 Listopada w Gorzowie doszło do zderzenia kierującego samochodem osobowym marki volvo z motocyklistą. Kierujący volvo skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z motocyklem. Poszkodowany motocyklista został zabrany do szpitala.

Motocyklista uderzył w drzewo

16 sierpnia 2020, 19:46
W niedzielny wieczór na drodze z Łupowa do Racławia doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna stracił panowanie nad motocyklem, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Motocyklista potrącił pieszego

9 sierpnia 2020, 10:41
W sobotni wieczór w centrum Gorzowa doszło do wypadku. Motocyklista potrącił przechodzącego przez pasy mężczyznę. Potrącony pieszy został zabrany do szpitala. Okazało się, że doznał poważnych obrażeń.

73-letni kierowca volkswagena potrącił kobietę na pasach

8 sierpnia 2020, 09:31
W sobotni poranek na przejściu dla pieszych przy ul. Piłsudskiego doszło do potrącenia pieszej przez kierującego volkswagenem. Ranna kobieta została zabrana do szpitala, natomiast policjanci zatrzymali 73-letniemu kierowcy prawo jazdy.

Trzy zdarzenia na trasie S3. Droga nad morze zakorkowana [zdjęcia]

1 sierpnia 2020, 10:50
W sobotni poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do trzech zdarzeń drogowych. Kierowcy, którzy jadą nad morze utknęli nawet w kilkukilometrowych korkach.

Pijany kierowca wjechał prosto w drzewo [zdjęcia]

30 lipca 2020, 21:02
Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Gorzowem, a Różankami. Pijany kierowca citroena stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana.

Zobacz, jak pijany kierowca opla taranuje betonowy płot [film]

30 lipca 2020, 16:00
Do dramatycznie wyglądającego wypadku doszło w środowe popołudnie w miejscowości Ulim koło Gorzowa. Nagranie z monitoringu pokazuje moment, w którym pijany kierowca opla dosłownie rozwala i taranuje betonowy płot.

Pijany kierowca opla rozwalił betonowy płot [zdjęcia]

29 lipca 2020, 14:33
W środowe popołudnie w Ulimiu koło Gorzowa doszło do poważnego wypadku. Kierujący oplem dosłownie zmiótł betonowy płot, a auto zatrzymało się na boku. Okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest pijany. Miał w organizmie 2,5 promila alkoholu.

Kierująca skodą wyprzedzając doprowadziła do czołówki [zdjęcia]

27 lipca 2020, 12:32
Przy ul. Warszawskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – skody i volkswagena. Kobieta kierująca skodą podczas wyprzedzania, doprowadziła do czołowego zderzenia z volkswagenem. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci w wieku 3 i 9 lat oraz kierująca skodą.


Fotoreportaże


x