Wiadomości › Wypadki

Śmiertelny wypadek na Bermudach [film i zdjęcia]

1 listopada 2019, 17:52
W piątkowy wieczór na os. Bermudy w Wawrowie koło Gorzowa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych - volkswagena i volvo. Pomimo reanimacji, kierujący volkswagenem zmarł na miejscu.

Busem uderzył w renault na rondzie [zdjęcia]

31 października 2019, 20:56
Na rondzie Niepodległości doszło do wypadku z udziałem busa marki fiat i samochodu osobowego marki renault. W wyniku zdarzenia w busie urwało się koło, natomiast osobówka zatrzymała się w krzakach na środku ronda.

Poważny wypadek na Warszawskiej [zdjęcia]

30 października 2019, 16:01
W środowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Głowackiego doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych – volkswagena, fiata i skody. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu działają służby.

Zderzenie peugeota i opla [zdjęcia]

29 października 2019, 11:16
We wtorek przy ul. Wyszyńskiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych – peugeota i opla. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie. Jedna osoba została zabrana do szpitala.

Zderzenie BMW, opla i mazdy na Słowiańskiej [film i zdjęcia]

24 października 2019, 22:39
Do groźnego wypadku doszło w czwartkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Słowiańskiej i Fredry w Gorzowie. Doszło tam do zderzenia BMW, opla i mazdy. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało łącznie pięć osób.

Czołówka busa i peugeota [zdjęcia]

22 października 2019, 09:40
We wtorkowy poranek na drodze wojewódzkiej 130 pomiędzy Wysoką, a Tarnowem doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów – busa marki fiat i samochodu osobowego marki peugeot. Łącznie pięć osób zostało poszkodowanych i zabranych do szpitala.

Po pijaku uderzył volkswagenem w drzewo [zdjęcia]

20 października 2019, 12:42
W niedzielne południe na os. Dolinki w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki volkswagen. Kierowca, który był pod wpływem alkoholu uderzył autem w drzewo. Został zabrany do szpitala. Miał w swoim organizmie 2,6 promila alkoholu.

Śmiertelne potrącenie rowerzysty na drodze do Gorzowa [zdjęcia]

14 października 2019, 18:07
W poniedziałkowe popołudnie na drodze krajowej nr 22, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy marki honda. Niestety pomimo reanimacji, 51-letni rowerzysta zmarł. Droga jest obecnie zablokowana.

Potrącenie rowerzysty na DK22 [zdjęcia]

14 października 2019, 17:26
W poniedziałkowe popołudnie na drodze z Gorzowa do Strzelec Krajeńskich, koło Zdroiska doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy. Na miejscu jest karetka pogotowia, policja i śmigłowiec LPR.

Policjanci zmieniając pas doprowadzili do wypadku [film]

12 października 2019, 10:46
W piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Sikorskiego i Jancarza doszło do zderzenia nieoznakowanego policyjnego radiowozu i samochodu marki peugeot. Poszkodowane zostały łącznie trzy osoby, w tym 12-letni chłopiec i policjant. Okazało się, że to policyjny radiowóz doprowadził do wypadku.


Fotoreportaże


x